FIFA 14 Update transfera, postava itd (RGH)

Ljudi, mala pomoc, ako neko moze da objasni (ako je ikako moguce, znam da je na 13 verziji moglo) kako na rgh konzoli da updatujem transfere, ocene i postave u FIFI 14?
Ako mozete ovde da objasnite, ili prilozite video na yt, za koji znate da je ispravan, da ne zaserem nesto… Hvala unapred :slight_smile:

Pa verovatno isto kao i u 2013… Sumnjam da su ista menjali… A sto se tice videa na YouTube postoji jedna opcija koja se zove search…

Lepo sam pitao nekoga da postavi video ZA KOJI JE SIGURAN DA JE DOBAR, TJ DA GA JE ISPROBAO da ne moram da ljuskam i ako nije dobar tutorial da ne s***** nesto ne daj Boze…
Ajde ljudi, zna li neko ista o ovome? :confused:

Svake proklete godine isto pitanje. Pogledaj na X360 iso, tamo 100% imaš teme i teme o tome, ovde je samo još jedna osoba pitala za to za prošlogodišnju verziju, i mislim da nije ništa uradio. GOOGLE IT, nema ti druge

Za manje od 5 minuta: xbox360iso.com

Ma ima i ovde, ja sam jednom prilikom objasnjavao nekome.

Ajde reci mi onda samo kako da ubacim taj save file, skinuo sam ga ali tamo nigde ne mogu da nadjem kako da ga ubacim, zato sto nisam nikada to radio…

Skini XBOX360_Resigner_v1.0.0.3 ili ako ima novija verzija. Otvoris update sa tim. Treba ti device id i profile id tvoje konzole. Upises to i ides na Resign.