FIFA 13 dashboard update?!

‘‘Купио’’ сам народну верзију најновије ФИФЕ, нарезао, инсталирао, међутим када покренем игру тражи ми апдејт. Имам ЛТ 3,0+ флеш, тако да не знам до чега је… Игра још увек није верификована на абгх360 али не верујем да је до тога јер тај програм служи само да се игра стелтује?

A koji dashboard ti imas? Ako imas stariji moras da instaliras taj da bi ti radila igra. Samo pazi, ako uzmes onaj 15574 mislim, ode ti opcija za RGH.

Имам 2,0,14719,0
али не верујем да је до тога, јер ми је Влада (studiovpc) флешовао xBox пре мање од недељу дана :smiley:
Ако би инсталирао тај апдејт не бих пореметио флеш? Није ми ништа јасно какав је сад ово апдејт

Mozes uraditi update - ako neces raditi RGH. Preporucio bih ti da radis preku USB-a

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Значи, уколико желим да играм најновију ФИФУ могу да заборавим на РГХ у скорије време док не буде могућ на најновијем дешборду, ако уопште буде могућ (не планирам да га радим скоро тако да оно :sun: ) ?

Сад сам читао постове у теми Шта тренутно играте, и пише да има неких разлика у верзијама Фифе, неки ће да чекају да ‘‘изађе оригинал 28.9.’’ да ли ове које ће касније појавити неће имати тај апдејт?

Ceka se datum izlaska igre zato sto postoji teorija da ako MS vidi da si igrao igru prije zvanicnog izlaska iste, postoji povecana sansa za ban. Razlicite verzije igre su ti tamo fino objasnjene: scenska izadanja su provjerena i rade, dok ove druge nisu 100% sigurne

Мене само интересује апдејт, није ме брига за лајв јер га ни не користим, него ме интересује, да ли ће се овај апдејт појављивати на било којој верзији ФИФЕ која буде доступна ‘‘ширим народним масама’’ да не бацам сад диск, па касније ако будем скинуо да буде исто.

Neće ga biti na Fifi 14. Bar ne ovog update-a.

Мислио сам на верзије ФИФЕ 13 које ће се појављивати после 28.9. (званичног датума изласка игре) ?

@son hahaha

Milose ako hoces da igras fifu 13 sada moraces da uradi update, sve FIFA 13 ce imati isti update u sebi 2.0.15574

bas iz razloga RGH kasnije sam ti ja i ostavio 14719 nisam hteo da stavljam 15574 ali ako planiras tek tamo kasnije onda stavi. fles ti ostaje bez problema… ali pitanje da li i kada ce moci 15574 da se rgh-uje…

A ako se razmisljas da za kasnije ostavis RGH - zadnji JTAG-abilan dash je bio 2.0.7371, i ni jedan posle njega nije mogao. Tako da, pazi sta radis i dobro razmisli, mozda ga probiju, mozda ne.

haaa i to ne na svim konzolama :smiley: jasperi nisu mogli samo tek po koji ako je imao stari CB… hehehe to su bili mucni dani… poslusaj coveka, mozda ce provaliti mozda nece… 14719 su sredili za nedelju dana a ovaj jos nisu iako je prisutan vec 2 meseca skoro ako ne i duze

Hehe, pa mogao si odmah rgh da odradis kad ti vec nije do lajva bar ne bi morao da se majes s nicim. :slight_smile:
Al sta je tu je. :smiley:

sto se moje strane tice ja sam Milosu ponudio i jedno i drugo, on je hteo da flesuje tako da eto sad sta je tu je, u svakom slucaju on ima funkcionalnu konzolu pa neka bira kako ce da igra :smiley:

100 ljudi 100 cudi, 100 zena 200 BEEEP :smiley:

Ima ljudi koji igraju fudbal samo, sa live skidaju azuriranje timova i to je to, nije mi cudno da nekoga ne zanima RGH a i sto bi kada igra par igara.

Pozdrav imam problema sa flesovanim xbox-om naime kada sam pustio 2k13 ponudio mi je update prihvatio sam poceo je da radi update sekundu i pojavio mi je sledece, “cant read the update from the disc.please reinsert the disc to continue the update” pokusao sam da izbacim i ubacim cd pocne na sekundu i opet takodje i da palim i gasim konzolu pre je htelo i nekako sad nikako odma mi se to pojavi ,sta mi je ciniti?

Jel imas mozda RGH? Koja konzola je upitanju? Da ti nije spoofovan drive?

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Posto se ne razumem mnogo znam da je flesovana pre 3 meseca na lt 3.0, slim 4gb, inače je sve hteo dok nisam prihvatio update

Dobro bi bilo da mi neko odg šta da radim?da li da ga dam opet na flesovanje ili može nekako da se spasi?

Imam JTAG-ovan 360, trazi mi update FIFA 13, jel da instaliram? Vec mesecima sam van price, postao sam totalni noob sto se Xbox-a tice :slight_smile: