Fifa 11

Kako nisu ispunili obecanje?Nikada nisu rekli da ce biti ista kao na konzolama,vec da ce napokon biti “NG”,tj. da ce biti FIFA 10 sa konzola + neke stvari sa WC2010.
Ja sam pre-orderovao fifu,tako da mi stize pocetkom oktobra.

Rekli su da se neće razlikovati od konzolne verzije FIFA 11.

Ja cu da ti resim dilemu! BF:BC2! To je najbolje od navedenog… FIFA je dobra sportska igra i odlicna je ako imas dosta ortaka koji ti stalno dolaze gajbi,za to nema ti bolje igre…

Ako su to rekli poklanjam ti ovu fifu koju sam porucio.Nadji dokaz i tvoja je.

To nije tacno… Jedino sad ako posle onakvog demo-a za FIFA-u 11 vrate istu igru ko od prosle godine :smiley:

:smiley:

Probao sam demo, svidja mi se, posebno ona arena, sto mislim da nema ni jedna igra do sad.
Iskreno, svidja mi se vise od PES-a za komp, igrao bih rado sa vama sad 10-tku, ali… :’( Steta sto nece biti 11-ica za online.

Koja arena, kako nece biti 11 za online? :slight_smile:

Uglavnom, nije lose, mora vise da se vodi racuna u pasovima i nema vise ping pong dodavanja, buhu. Ali dobro, ako hocemo realizam, dobili smo za sad najrealniju simulaciju a opet ne preveliko odstupanje od proslog dela.

E da, PES10 je i dalje smesan u poredjenju sa fifom, deluje arkadno i nekako mrtvo. Malo mi je laknulo jer sam mislio da cu morati vise da se premisljam oko izbora za ovu godinu.

Arena, stadion, kako god želiš, nazovi ga tako :slight_smile:
Kada se startuje igra, a i utakmica, umesto odlaska u meni i utakmicu, vodiš fudbalera po stadionu i pokušavaš da daš golmanu go. To mi se najviše sviđa jer je najrealnija kamera. A posle, ostavlja izbor na tebi, da li želiš da igraš utakmicu ili da se motaš po terenu.

Ne mogu da pokrenem FIFA 11 DEMO.
Skinuo sam ga sa Bitsoupa - FiFA11.DEMO.REGiON.FREE.XBOX360-ELiTE. Koristio sam tutorijal o demoima na ne J-TAG konzolama, narezao Content folder na običan DVD+R (4,7 GB), sa Imgburnom i sada kada uđem na PC-u u DVD, stoji mi folder 0000000000000000 (16 nula), a ime DVD-a je Content.
Gde grešim?Može neka pomoć?
Inače Xbox je sa 1,6 fimverom, a zadnji update je fall 2009. ako to ima neke veze.
Probao sam sve kao u tutorijalu - kada ubacim DVD U Xbox mi da poruku Mixed media disc i opcija eject.Odem u Games library, ali tamo nema FIFA demoa.

Možda ne može da iščita DVD.
Probaj sa USB flešom, aleksa je napisao u nekoj temi kratak tutorijal.

Nije. Znam gde gresis.
Stavio si da ti je ime DVD-a Content, a to nisi trebao.
Napravis na DVD-u folder zvan Content, pa u njega stavis nule (znaci ne ime DVD-a, vec folder na dvd-u se zove “content”).

Bice online moda,naravno(i to novog,sa mogucnoscu 11vs11,da ljudi kontolisu svakog igraca na terenu),ali ce za igranje online trebati EA Sportsov online pass code,koji se dobija uz original igru,i koji mozes da kupis ako si uzeo polovnu igru(ili pirat:))jer se jedan passcode vezuje za jedan gamertag.Vec je neko pisao o tome.

Probao sam sa USB-a sa Content folderom i neće.Osto sam bez praznog DVD-a pa ne mogu da režem trenutno.
Kada sam išao browse for a file izabrao sam Content folder koji se nalazi u folderu FiFA11.DEMO.REGiON.FREE.XBOX360-ELiTE.Sada ću kroz browse for a file izabrati FiFA11.DEMO.REGiON.FREE.XBOX360-ELiTE folder pa će valjda proraditi.
Thanks mates.

Znači prvi folder ti je bio Content, a drugi onaj sa 16 nula, i dalje neće?
A to što ćeš izabrati taj FIFA11.DEMO folder, pa sa njim narezati, neće ti skoro proraditi.
A za rezanje imaš ovaj tutorijal, ali to je isto ono što sam ti rekao: http://www.xboxrepublika.com/guides-tutorials/1009-tutorijal-snimanje-i-pokretanje-demo-igara-za-xbox-360-a.html
I ideš na Inject folder i nađeš Content folder i pustiš ga da ubacuje.

Ja sam odustao, igram igru za sada samo preko diska. Nece preko flesa nikako sve odradim kako treba, skidao sam 3 razlicita demo-a, pokusavao sve i svasta i idem na games library vidim fifu i pored njega nacrtan fles, idem na play i javi mi error. Na isti nacin sam odradio za demo Vanquis-a, i radi normalno.

Problem je jer svaki flesovani Xbox ima sanse ban. I za igranje Fife 11 ti je potrebna original igra zbog Online Pass-a.

Preporučujem ti da flešuješ Xbox na Lite Touch 1.1 da bi uopšte išao na Live, jer će te lako provatliti da igraš pirate sa 1.6 i banovaće te. FIFA će imati online pass, tako da će to trebati original, ili kupiš kod preko Live-a.

cekaj cekaj, kako kupis kod preko live-a, mislim kad igras na live-u podrazumeva se da imas original igricu,a samim tim sto ces kupiti kod im kazes, eej ja sam pirat, nemam original pa mi treba kod…:stuck_out_tongue: To mi bas sad nije jasno…

Ako kupiš original igru sa iskorišćenim kodom, da kupiš novi kod preko Live-a.

A je l se zna otprilike koliko ce kostati to zadovoljstvo? :slight_smile: