Fifa 11

I meni se desava ponekad.

Igra sabija!

Мeni se nije desavalo…

I meni sad radi normalno jel sam igru preko USB kopirao na hard i przim,izgleda da je bio los dvd.
Skino sam i pes 2011 demo ali izgleda da radi samo na jtag :frowning:

Kaze ortak da je FIFA 11 za PC ista kao 10 za xbox,tako da su i PC gameri dobili napokon normalan fudbal… :slight_smile:

Ja imam PES i FIFA 11 za PC,obe Demo.I FIFA mi je bolja mng,PES ima dosta mana,golmani,bugovi,grafika nije losa,ali kada se igra na Wide ili na Long vidi se da igra ima reckice,kao da AA nije ukljucen,ali to je manje bitno kada je kvare ostale greske,ali valjda ce to biti u Full ispravljeno.Ali FIFA ipak bolja.A jos kada bude za Xbox ono Pro Passing,Personality+,Nov Manager Mode,i jos dosta toga…tek ce tada biti biolja. :smiley:

Е,znaci,ne mogu da dodjem na red da igram FIFA-u,a tako mi se igra! Ono branjenje u areni!!!

Ja evo jos nisam ubacio demo, ali sada cu, pa javljam kasnije utiske.

nikad nisam voleo fifu, uvek sam igrao winning eleven ili pes, mada WE je najbolja simulacija fudbala ikada! :stuck_out_tongue: a ova fifa 2011 ne izgleda lose, nadam se da cu uskoro kupiti xbox pa da je isprobam :smiley:

Wining Eleven i jeste PES, ali u Japanskom izdanju :smiley: (ne gresim, zar ne?)
Fifa za Xbox jeste najbolja, a Fifa 11 jeste prava FIFA kao na PC-u kao na konzolama.

Zapravo nije ista na PC-u i na konzolama,PC verzija je mix FIFA10 sa konzola i WC2010.

P.S. Winning Eleven je naziv PES-a u USA i Japanu.

Da li je fifa 11 indeticna na pc i xbox?

Nije, bolja je na xboxu/ps3.

FIFA 11 na PC-u je kao FIFA 10 na Xbox 360 i PS3.

A FIfa 10 je na Xboxu bas lepo uradjena :slight_smile:
Eto na to sam mislio, sada i PC gejmeri imaju konzolasku verziju (dobru verziju) :smiley:

ma znam ja da je we isto sto i pes samo za japansko trziste al o5 mi je nekako lepsi i od pes-a…jbg nostalgija jos sa ps1…kad je prvo bio sam we pa tek posle malo izaso pro evolution soccer… :smiley:

Juce igrah jos malo FIFA-u na konzoli, igrao sam split-screen i odusevio se opet arenom,pred pocetak utakmice pali se arena,ortak sutira,ja branim… :slight_smile: A posle je i tekma bila extra naravno,ali golman me odusevljava…

Sad sam u dilemi :confused:
Kad kupim xbox, da li da uzmem Halo: Reach, BC2 ili FIFA 11 ?
Toliko hvalite fifu, a i meni se baš igra, ali ne znam da li će da me drži koliko i Reach.
Ajde da ne bude offtopic, probao sam Demo za PC.
Igra je po meni za PC potpuno ista kao i FIFA 10, ali to znači da još uvek zaostaju za konzolnom verzijom i da nisu ispunili obećanje, ali je dobro što je bar kao 10 za Xbox 360.

Mene Xtaf zeza, kada hocu demo da prebacim samo se zamrzne. Ja ga cekam 20min, on ista, i dalje zamrznut. Ima li neko neku pouzdanu verziju?

Nareži na disk, pa ubaci u Xbox.

Ne bih, 'em krci kao ludo kad se ubaci, 'em ne ucitava lepo. Ako nece na fles, bez jednog demoa cu preziveti xD
EDIT: Reseno. Samo skinuo BETA verziju, i prebacilo mi je za 2-3 minuta.