Fatal Crash Intercepted Batman Arkham Origins

Izbacuje mi ovu gresku svakih 15-20 minuta?
Zna li ko kakvo resenje?
Ovo je prva igra da mi se to desava

Sa cime si raspakivao igru? Pokusaj da je raspakujes sa drugim programom, i drugi su javljali bugove sa RGH, ali njima igra zamrzava

U launch.ini nadjes contpatch=true i editujes true u false, na kompu odradis, launch.ini je na root od hdd-a ili odradis extract sa iso2god ako vec nisi ako jesi onda uradis sa xbc

Inace tu gresku je izbacivao i Arkham City na nekim konzolama, cak na nekim fabrickim konzolama koje niti su flesovane niti su na RGH izbacivao je samo crn ekran i nije hteo da pokrene igru i to sa originalnim diskom, pogledam na google za to bas, ja sam tako googlao dok nisam nasao neko resenje za oba slucaja i za flesovane i za RGH konzole, meni je pomoglo ovo sa contpatch za rgh, a za flesovane ima neka fora jos samo se ne secam :smiley:

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

inace za ovakvu vrstu problema ovo http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-pitanja/8294-kako-pravilno-postaviti-pitanje-sablon.html moras da ispostujes do kraja jer mi ne znamo sta si ti radio i opet nagadjamo i sta imas i kako radis i ostalo… ajde ovo odradi

Raspakovao sam sa xbc, onda sam skinuo vec raspakovanu ali isto…
Inace imam Falkon kome je rgh odradjen od nekog od vas ovde iz smedereva…

http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-pitanja/8294-kako-pravilno-postaviti-pitanje-sablon.html

DASH: 16537
[B]KONZOLA: Phat Falcon
[B]FSD VERZIJA: 3.0 rev 775 npr
[B]EXTRACT IGRE: Xbox Backup Creator
[B]INTERNA MEMORIJA KONZOLE:ne
[B]VELICINA HARD DISKA: 120GB
[B]TIP HARD DISKA:i interni 120 gb i externi 500 gb
[/B][/B][/B][/B][/B][/B]

e tako sad znamo…

  1. Prvo probaj extract sa ISO2GOD

  2. ako to ne radi onda ovo

elem gledaj meni recimo radi a imam sve isto kao i ti, tj dash i ostalo, jedni je konzola SLIM, ali kao sto sam ti vec napisao gore, CONTPATCH pravi problem nekima

ako ti je lakse uradi ovako skini Dash Launch 3.10 prebaci na USB i u INSTALLER folderu pokreni default.xex

idi na PLUGINS nadji contpatch i namesti da bude CRVENO na njemu tj disabled/false onda idi na RB dok ne dodjes do liste uredjaja pa lepo stani na HDD i stisni X pa onda B i vratice te u FSD, probaj onda da li radi

Iskljucio sam contpatch i opet isto …
jedino da probam jos iso2god…al moram da skinem opet iso posto sam obrisao sa kompa

probao sam i iso2god i isto…
Nema veze mora da je u konzoli neki problem,probao sam i ac 4 malo pre i isto me izbacuje posle 15-20 minuta

Nije konzola jer da je ona morala bi fifa 13 da zakuca posle minut npr… Ovo je problem sa dash launchom veruj mi

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Zar se ne moze FSD i dashlaunch reinstalirati? Mislim mozda je glupo pitanje ali ako se moze neka proba, tako ce mu se sve resetovati na default pa mozda proradi kako treba.

Launch.ini i patchevi su problem ne pomaze tu reinstall… E sad cudno je to sto svi koji imaju neke muke imaju Falcon plocu… Inace igra nekima stuca i baguje zesce, tako da ili je to ili su menjali nesto u igrama pa da XBC zahteva novu verziju da pravilnije cita novije igre, nesto ima

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

arkham city igraju deca već sat vremena bez problema…videću šta će biti sa battlefieldom 4,ako ni on ne bude hteo ne gine druga konzola

Nije bre konzola opusti se :slight_smile: izaci ce mozda cak i novi dash launch, jer tako je bilo sa forzom 4 i jos nekim igrama pre 2 godine istoz ista stvar ista situacija

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Možda da probam da uzmem negde rezanu igru pa da probam sa diska…

Isto ce ti biti, jer je dash launch taj koji kontrolise igru u pozadini

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Citam temu i vidim da niko nije pitao, jel ti igra na internom disku (120gb) ili na eksternom (500gb)? Moguce da je samo do hdd-a.

Moze biti probaj i sa int i sa ext pa vidi, mada kod xboxa to nema veze kao na ps3, ali probaj u svakom slicaju ne kosta te nista

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

iso2god rip sam prebacio na interni

Jesi probao na eksterni da prebacis? Kao sto kaze studiovpc, zeza te dashlaunch ali ne kosta te nista da probas. Ako nece ni na eksterni, prebaci igru u Content folder (znaci na internom Content/16nule/pa onaj media id od igre npr. 458ADF7) pa pokreni iz MS dasha, mozda uspe.