Fatal Crash Intercepted Assassin's Creed 4 Black Flag i Batman Arkham Origins

Imam
DASH: 2.0.16537.0
KONZOLA: Slim
FSD VERZIJA: 3.0b rev 775
EXTRACT IGRE: Xbox Backup Creator ili ISO2GOD
INTERNA MEMORIJA KONZOLE: DA , VELICINA HARD DISKA: 32 GB
EXTERNA MEMORIJA KONZOLE: DA , VELICINA HARD DISKA: 750 GB
TIP HARD DISKA: Interni i Externi

** Fatal Crash Intercepted Assassin’s Creed 4 Black Flag**
OPIS PROBLEMA: Igra mi izbacuje fatal crash intercepted cim pocnem da igram tj cim ustanem na ostrvu i krenem da jurim Assasin-a???
**
Fatal Crash Intercepted Batman Arkham Origins**
OPIS PROBLEMA: Pokrenem igru i vidi se crni ekran,Batman-ov logo i to jhe to,tu se zakuca???

Zaboravih da kazem obe igre sam prebacio na Externi HD i samo 1 disk od igre.

Iz nekog razloga sve nove igre zezaju dash launch je kriv, verovatno ide update uskoro

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

e ovako istrazivanjem malo po netu nasao sam da postoje 2-3 uzroka svemu ovome

  1. Lose prebaceni fajlovi, uzrok u 99% slucajeva (dakle losa fleska, los hard disk, prisustvo virusa koji dodaju samo 1 bajt na file i sve ode u propast)

  2. fakelive treba da bude iskljucen u Dash Launch ko ima, pravi probleme nekima

  3. Za batman-a ovo sam nasao na netu

same with me bro…i use this method and it works for me…what i did is i renaming the sp.xex to default.xex and delete the original default.xex…you can see two xex in disk 1…you can try this and see if it works

Da dodam ja sam skinuo sa Black Cats-a i Batmana i AC 4 i pu pu da neureknem sve radi ok.
Probaj da skines igre odatle.
p.s. nemam kodove za invite na sajt :frowning: podelio sam sve

99% je problem ljdska greska. Ko sto bilo u instalacija GTA V na kraju skinuo novu verziju druge grupe isti CRC 100% isti ISOi kao radi a pre toga nista nije uradio kako treba.

Vazi za sve opcije iz dashlaunchera ne dirajte posle ima problema ako nesto suvisno, za spremanje igre za RGH ne vidi se kako taj prebacuje i raspakuje igru tako da 3-4 puta neka raspakuje i prebaci ako ima problem pa onda moze da se trazi resenje.:slight_smile:

nema veze,hvala u svakom slucaju
ja skinuo sa iptorrent-a,Complex verzije i nista…bezveze a druge igre rade bez problema…
za lose prebacivanje mogu samo da kazem da nije do toga-provereno
za fake live-neznam,provericu

Fake live nemas ja sam ti namestao sve kada si mi slao konzolu tako da do toga nije, interesantno i dalje da svi kojima to javlja imaju Falcon konzole, mada ti kazes da je ovo na slim tj tu drugu koju imas… Na njoj ne znam kako ti je

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

cim zavrsim domaci sa klincem,probam i javljam

mrka kapa,fake live je disabled tako da nista od igranjaaaaa…:headbang:

Kod mene radi i Batman i AC 4, Batman-a sa ekstraktovao preko ISO2GOD-a i lapo radi, AC 4 XBC i fino radi al ima fps drop-ova, ne znam da li ce izaci jos koja verzija pa da probam, inace i AC 3 imao je mnogo fps drop-ova.

gde si onda prebacio igru? u externi HD…pa gde onda ili na Interni HD…pa gde onda?

Naj merodavnije da ne vidis FSD kres je da iso2god i ubacis na interni u kontent i startujes iz fabrickog, siguran sam da bolje radi i ne pravi problema.

Za greške kriviti Tapatalk 2

Za Batman-a sam ovako resio problem

Go to the settings tab, find the plugins stuff… unload the FSD Plugin… (there’s a button)

ja kliknuo na Load i vala,pustim igru i radi mi bez problema…inace je to bilo resenje za Assassin’s Creed 4 Black Flag a ispalo je da sam resio Batman-a…probajte mozda i vama uspe…

Batman-a sam stavio na interni, posto mi je interni od 250 Gb mislim da nema potrebe za vecim :smiley: