Fat konzola (jasper) LT2+ i GTA V radi kao sat

Upravo skinuo GTA V video kao i uvek milion problema oko instalacije, tutorijale. I opet tvrdoglav radim po svom, odradio po starom tut http://www.xboxrepublika.com/kanta/3262-tutorijal-narezivanje-xgd3-igara-clone-cd-imgburn-metod.html iz 2011 tnx Akiris :emoticon-0100-smile I sta da kazem prvi disk ubacio, update dashboard, nema instal, stisnuo play, krenula igra, kao odjednom instal poceo, Zapuca na 2 giga i nesto, ja izbaci 1 disk i opet ubaci, poruka some files may be corrupted, reinstal stisnu OK, kad dole umesto 7 i nesto pocne instali 5 gb, aj ok
Sl.poruka insert disc 2, ubaci drugi disc nista se ne desava. OK Posto sam procitao da se igra pokrece sa 2 diska, ajde ubaci usb, pusti muziku i Radi… Sta reci, prosli put sam ovo uradio sa Dishonored i napisa, a Thread zavrsi u kanti. I da prosli put nisam stigao odgovoriti Akiris-u da sve igre instaliram na HDD.
PS. Rezano na (Fujitsu Lifebook AH531 /GFO) obican laptop, obican rezac.

Pa normalno da ti nece raditi kad si koristio truncate metodu. Treba ti rezac koji podrzava ihas fw.

+1
Kad rezes sa truncate metodom on nareze 97% .iso fajla na dvd, i zbog toga igra nikad ne moze da se instalira. Lepo pise u tutorijalu za rezanje diskova da se za rezanje XGD3 igara koriste odredjeni rezaci jer u njih moze da se ubaci ihas fw ili burnermax payload pa ce podrzavati rezanje .isoa do 100%. I onda moze normalno da se nareze, igra sa diska i instalira bez ikakvih problema. Da bi pravilno rezao diskove procitaj ovaj tut: http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-tutorijali/3311-mega-tutorijal-kako-proveriti-patchovati-i-pravilno-narezati-bilo-koju-igru-up-to-date-24-03-2013-a.html

A da te lepo pitam, što ne režeš kao čovek, kada je taj rezač podržan za Burner Max Payload? Imam isti laptop kod kuće i rezao sam par igara na njemu i rade kao sat, čemu ta zaebancija koju ti radiš? Ili te možda mrzi da šalješ na flashovanje?

Verovali ili ne cekao sam nekoga ko ce pisati ovu metodu, ova metoda radi jos uvek, nije live safe ali za ovakve budzevine od trancate dvd sljaka na LT+ 2.0.
Lepo sto si podelio i ko sto ti covek kaze ako rezac moze barem narezi 100% dvd da ti ne izbacuje erorre u instalaciji.

E tnx daemonkiller92 nisam ni znao da rezac podrzava Burner Max Payload LooooL:tap: Nego napisa ovu temu za ove kao ja sto i dalje imaju LT2, nece da daju pare na flash(ili nemaju) ili… nemaju rezac koji podrzava Burner Max Payload, a hoce da igraju novije igre. Ima gresaka, ali igra radi. Najlakse ubaciti LT3.0 naruciti da ti neko nareze GTAV i baciti 3000-4000 hiljade… za te pare, pa skoro se moze i uzeti original igra…

Wat? 3000-4000? Ne sećam se kad sam tačno slao na flashovanje za LT 3.0, pre dve godine valjda, i tad sam platio 1500 dinara, rezač već imaš, tako da ono, ti si makar obezbeđen, kao i dosta njih, ali ne probaju da li imaju rezač koji podržava rezanje pomoću Payloada, jer dosta njih i ne zna za to

Ma da bre, sad kad sam zvao decka koji mi je radio flashovanje pre, posto imam box od 2009, ladno mo kaze bate 2000 ti je sada flash LT3.0, vidim da za gtaV u oglasima traze 1000 dindza, ma hajde bre, da dajem 3 crvene, a mogu i sam, kupio 2 verbatima za 260d i narezao.

Bravo za post.
Ja i ti slicno razmisljamo i ja imam fat jasper lt2+ ali nema svoj hard disk pa sam flesku od 32 g. napravio kao hard disk. Problem je sto i kada instaliram igrice na nju nemogu da je pokrenem sa nje nego igram sa diska. Mnogo sam novih igricao prosao tako. Pre dva dana kupio sam dvd rom koji podrzava burner max pa ih sada rezem “cele” Naravno prvo ih “smanjim” u lt2+. I meni traze 2000 za flesovanje, ali razmisljam ako moram da dam 20 e. za flesovanje onda cu bolje da dam 40 e. za RGH i nema vise rezanja diskova. Elem da se vratimo na gta 5. I meni zakua instalaciju na 2033 b. pa mi ove tvoje forice dobro dodju mozda i kod mene upale. Nego stiveq da ja i ti ne smaramo ove ljude nasim problemima postoji li neki nacin za direktnu komunikaciju posto imamo iste konzole i iste “probleme”

Javi se na PM za fleshovanje za simbolicnu cenu. :slight_smile: Svi kojima treba neka se jave na PM.

Kod mene ne pali ova fora evo sad probao. Mozda zato sto mi je konzola arkade, nema hard disk. Kada pocne ponovo da radi nakon izbacivanja i ubacivanja diska ona me pita gde da instalira igricu i kada mu odredim destinaciju on pocne ponovo da je instalira svi 7 i nesto g… Dali negde gresim u vezi fleske kao hard diska. Treba li mozda neka dodatna podesavanja da bi xbox nju video kao hard disk. Ponavljam da ja instaliraM neke igrice na nju ali nikad nemogu da ih igram sa nje tj. disk u konzoli non stop radi.

Ti mozes da instaliras prvi dvd na usb a drugi da igras sa DVD-a, jesi to probao? Usb formatiras na xbox-u i onda vidi kao MUnit, instalacija gta v disk 1 je 7,7 gb.

Za greške kriviti Tapatalk 2

Probao zakucava instalaciju na 2033. Ovde samo neka stiveqova ideja moze da upali.