Fallout 76

Znači ovo je baŔ novi Fallout, single player sa full kampanjom? Nije online spin-off kako se pominjalo ovih dana? Vau

Prequel je u pitanju i rekli su da je mapa 4x veca od Fallout 4. :slight_smile:

Odlicno. Nadao sam se SP igri. Jos samo da se ovo potvrdi na Bethesdinoj prezentaciji. :slight_smile:

Videćemo

Kakvi jadnici da je to strasno. Kao sinoc bice beta, samo se registrujte na sajtu bla bla, a kad odes na sajt da bi mogao da udjes u betu moras da pre-orderujes igru. Stvarno jadno.

To svi rade već nekoliko godinaā€¦ Samo Å”to na Xbox-u otkažeÅ” lako pre-order.

Fallout 76 gameplay, kako vam se cini?
inace 4k 60fps na pc.

Sve igre su 4K 60 na PC-u :grin: Meni igra deluje odlično, ali neću dati pare to sigurnoā€¦

Imam 3 BETA kljuca za podeliti ako je neko zainteresovan. Za koji region nemam pojma ali da kazemo US posto sam za US nalog i zahtevao i na mom US nalogu je i aktiviran taj glavni kljuc.

P.S. Treba da imate PS+ na nalogu da bi ste mogli da igrate.

EDIT: Otisli svi.

1 Like

Svi pljuju, igra očajno radiā€¦

Njihove igre uvek izgledaju kao da su od pre 15+ godina. Oni su poznati po priči i dubini+ tome Å”to neće da menjaju engine :grin:

Videćemo eso 6 :grin: ali je Skyrim izgledao jedno 5+ godina loÅ”ije od igara koje su u isto vreme izaÅ”leā€¦

Nikada mi se nije desilo me jedna igra toliko ne zanima kao ova :smiley:

3 Likes

Da se nadovezem na tvoj post, sa F3. i N.Vegas sam uzivao. Fallout 4 sam preorderovao za 90 dolara sa svim ekspanzijama odigrao samo osnovnu kampanju i smorio se. DLC kako je koji izlazio skidao i palio svaki put po 30 minuta i gasio XO. Mene,koji sam uzivao u svim Fallout igrama su oterali i izgubili posle F4. Ovaj fallout cu probati samo ako bude u free uz gold ili game pass.
Napominjem "Probati samo " posto ovo sto sam video je sve vise Minecraft sa malo boljom grafikom.

Fallout 4 je bio super, izpeglace i ovaj da lici na nesto. Ne vidim razlog da svi toliko gube glavu oko toga da lose radi beta koja je po definiciji bagovit polu proizvod. Ali dobro valjda su dobili neke dragocene inpute.

Posto je to RPG a ne akciona igra, losija grafika se moze tolerisati, ali je krajnje vreme da Bethesda predje na novi engine, slazem se.