FakeLive(Xbox Live na Rgh) XBLSE Platinum XBL files in XEX format

Pozdrav drugari,zna li iko ista o ovome? Citao sam na Xbox360iso.com nesto o tome i izgleda da koliko toliko sljaka. Ljudi igraju online, neki budu banovani neki ne,zavisi koliko si obazriv i koje igre igras. Instalira se neki pack fajlova,podesi se par stvari i navodno imas free live gold i udri. Deluje mi nerealno sve, pa reko da pitam vas koji mozda imate vise iskustva :slight_smile:

Nema leba bez motike, tako da taj besplatni XBL Gold zvuci utopijski. Ako hoces da rizikujes da te banuju, samo napred. :wink:

I ja sam cuo za nesto slicno e sad koliko je to realno i moguce nisam ispitivao, ako ima neko ko zna lepo bi bilo cuti sta i kako pa makar i u teoriji.

Ja bih probao,imam zivaca :slight_smile: Ali nemam iskustva sa live-om uopste,pa ce mozda pitanje koje sledi izgledati glupo,al sta da radim. Sta konkretno znaci biti banovan? Pretpostavljam da ti je trajno zabranjeno da igras online,ali da li to utice na rad same konzole,msm moci ce i dalje da radi sve offline?

Ja to vidim, da moguce je, kako e to je pitanje taj ko ide naravno nece da objavi jel bi milioni ljudi varali i svi bili banovani na kraju. Verujem da je moguce isto ko sto na PS3 sa CFW sam isao i bio na psn loginovan… Neke stvari su za private, moguce je ali se naravno ne pise o njima. Obicni korisnice koji su uradili RGH i hoce da igraju a imaju pun hdd igara ne verujem da ce da sa iso2god prebacuju igrr ili dabigraju sa dvd-a na RGH a da pri tome ne koriste fsd a jos par stvari u RGH da pogase. Nije jednostavno ali ni 99% sigurno mala greska instant ban ko espresso :slight_smile:

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

Evo druze M007P, ja sam jedan recimo od tih sa punim hddom igara, ali eto imam zivaca i zelim da probam :slight_smile: Imam par igara u GOD formatu, skinuo sam te XBL fajlove i ici cu korak po korak,detaljno. Pa cemo da vidimo, u svakom slucaju javljam,necu biti skrtica. Ja ovo iskljucivo radim zbog nekih igara koje ne mogu da igram preko RGH, a to su Destiny,Titanfall,Plants vs Zombies GW i The Crew, mada ako uspem kojim slucajem,vrv cu se navuci i na live ovih igara sto imam :slight_smile: pozdrav svima!

Po meni bolje da nista ne pokusavas to ostavi za ove sa mnogo vise iskustva :wink:

ali realno sta je najgore sto moze da se desi da bude banovan?!? nema logike, sto da ne proba samo da uradi back up da ne sredi fsb i to je to.

Evo citao sam jos malo o tome, i istina je da samo u sustini mozes da budes kratko i jasno banovan. Sto bi znacilo da mozes da zaboravis igranje online na konzoli koju posedujes. Ali sto ne bih pokusao i rizikovao, bar neko vreme igrao online preko ovog fake livea, ako vec svakako ne mogu da igram online preko rgh :slight_smile: meni je bitno da nmg da nesto opasno zeznem, ovako mogu samo da dobijem, a prakticno nista da izgubim, Back up cu uraditi svakako, pa cemo videti

realno ako si vec resen da probas i imas tools kako i sta probaj pa javljaj sta si uradio.

Naravno, danas cu ja to kontam vec sve isprobati, pa javljam :slight_smile: pozelite srecu,heh

Da znas da se interesujem kako je ovo proslo. :wink:

javi ako imas kakve novosti, mada kapiram da si nesto uradio do sada bi se pricalo na sva usta :slight_smile:

Haha, kamo srece da je tako M007P :slight_smile: pitao sam vas juce za update dasha, jer je neophodan za taj fakelive,pa ste mi sve objasnili,i evo radim korak po korak update,pa se bacam na taj XBLSE, oko kojeg sam 2 dana brckao po netu, i izgleda da radi bez problema, mogu vam poslati neki tutorijal koji sam pronasao pa da i vi probate, ili cete da ja ipak prvi probijam led i izgubim nevinost :smiley:

Mada evo sada gledam,izgleda da je izasao novi update 17150 i da jos nema tih XBLSE fajlova za njega i da treba da se cekaju :frowning: verovatno su to namerno uradili ovi iz MS da se ne bi desavalo to sto jeste,mamicu im njihovu

trebali ste uzeti PS3. Ps3 CFW je identican kao RGH plus se moze ici online i igrati do mile volje sa igrama na hard disku. Internom doduse. Zakcite se online sa eksternim diskom i pokrenutom igrom sa njega, ode glava. Ja sam igrao online skoro godinu i po dana i sem pocetnicke greske i bana, nisam imao problema. Uradio sam unban PS3, procitao par nepisanih pravila kako se zastiti od banovanja i dobrih 18 meseci uzivao u carima online igranja za dz :slight_smile:

Uvek sve mora komlikovanije kod MS naravno, zato i ako budem uzimao novu konzolu,to ce definitivno biti PS4 bez razmisljanja!

Komplikuju za pirate? Neeee, nije valjda?

I sta bi na kraju, jel ima kakvih novih informacija ?

ono sto je velika vecina nas i znala ne moze, verujem da je odustao.

Zanima me da li se moze odraditi unban na xboxu?