Facebook zahteva licnu kartu

Algoritam im je ti si iz Srbije, većina iz Srbije gleda ta ******, oni tebi stave ****** :smiley: Kada si ulogovan možeš to da skloniš, kada nisi jbg :smiley:

Uloguj se i stavi lokaciju na UK ili US, mada, onda dobijaš lokalne budale. Nisam rekao da je savršen algoritam, već da postoji :smiley:

Taj algoritam ti koristi i lokaciju, ono što si gledao, slušao, tražio, itd. Tako da tebi valjda 90% vremena iskaču filmovi za odrasle :stuck_out_tongue:

Ako ces US yt izbrisi cookije i udji preko ovog url-a: YouTube

Prvi put cujem ovo za YT. Meni nisu do sad iskakale lokalne stvari, mada ja nemam G+ pa mozda zato nisu. Uglavnom sam primetio da mi tamo iskacu stvari slicne onima koje sam gledao, znaci motocikli, po koja igrica, malo rok muzike i tako to.

Normalno da će ti istaknuti stvari koje su slične onima koje si gledao više nego lokalne stvari, ali to radi tek nakon što odgledaš par stvari i uspostaviš par parametara na osnovu kojih će ti predlagati šta dalje da gledaš. Ako ti se ne sviđa predloženo možeš da klikneš na I’m not interested, ili tako nešto i neće ti više prikazivati takve stvari. Recimo, ja sam odmah isključio Grand, Pink, Prva, itd. Više nikad mi nije to prikazalo. Tako prilagođavaš algoritam svojim potrebama. Isto važi za Google, youtube, itd.

Sve podatke oni lako nabave/ili im sami damo , tako da ovo nije nista strasno u poredjenju sto imaju sve nase lokacije :smiley: