Fable - Reveal Trailer

5 Likes

Jedva čekam, Playground će pokidati.

Ali igra će ovako bukvalno izgledati.
Ovo je next gen, ne znam šta će ljudi više od ovoga.

Ĺ to? Ne kontam?

Moja Ĺľena voli fable, moĹľda donira koji dinar za sx jednog dana :grin:

1 Like
1 Like

Oce li i pera da ucestvuje u nekom smislu? :laughing:

Boze nikad necu zaboraviti kad je trtomudio sat vremena o immersionu kad se drzite za ruke. Ico to imao 2001 godine bez ikakve pompezne najave. Nije da trolujem nesto sony/ms, ali mi je smesno kad se neko uhvati banalne stvari pa je doze u nebesa. Znam da su i iz sony tabora imali tako neku budalastinu samo ne mogu da se setim sta konkretno.

2 Likes

On je još tamo neke 2011/2012 napustio Lionhead.

Dobro, salu na stranu, kakav god bio posle njega IP je samo pojeo mrak, i sad se nakon 10 setili. Usudicu se da kazem, Fable 3 je bio vrlo solidan open world RPG sa prelepom grafikom i interesantnim konceptima. Lik koji evoluira tokom igre i na njega reaguje svet, nije cudo nevidjeno, ali pitam se sta bi danas uradio, ili bolje reci pokusao da uradi i obecavao, sa next gen tehnologijom. Daj mi coveka sa vizijom i ambicijom u bilo kom trenutku i u bilo kom poslu. Molinju je game dizajner u pravom smislu reci, starog kova. Najuren je uz podsmeh i otisao u crowdsourcing koji je tada bio novi sveti gral, ali je covek legenda. Posle njegovog odlaska, MS je spao na igre za Kinect i Spilberga koji najavljuje Halo seriju. Najiskrenije bih voleo da popricam sa njim na temu next gena. To je covek koji ce i sa 90 godina da razmislja o buducnosti igara.