F3 crash


Ljudi treba mi pomoć, totalni sam laik. Kad upalim xbox 360 rgh, a ostao je povezan na internet, pojavi se ovo f3 crash. Takođe neće da učita slike za omote. Kao krene i dole piše items 22 i ništa, ponekad opet izađe f3 crash. Kad ponovo pokrenem refresh artwork onda se poveća items na 28 i tako svaki put kad idem refresh artwork i itemsi se samo povećavaju


Šta mi je činiti?
Unapred hvala

1 Like

@M007P

Instaliraja auroru, prastar je fsd 3… imas tutorijal u rgh sekciji

3 Likes

Hvala. Probaću da nađem danas pa se javljam kad zabrljam nešto :smiley:. A da li će da mi se obrišu sve igre koje imam na hard kad instaliram auroru?

Ako se dobro sećam, ništa ti se ne briše. Čak ti i fsd3 ostaje kao backup opcija… Valjda :thinking: Igre se ne brišu, to sam siguran. Samo mora opet da se podesi onaj path za skeniranje da bi se pojavile ako se dobro sećam. Znam da je kod mene Aurora primarna ali da imam opciju i za fsd. Ali je svakako Aurora bolja i novija.

1 Like

Ja ne mogu da nadjem tutorijal za auroru :thinking: , svašta sam pročitao i još više mi nije jasno. A ne znam ni odakle da skinem auroru. Hvala vam ljudi u svakom slučaju, čačkaću i dalje pa možda i nađem nešto

Ja sam našao na YouTube sve za rgh samo kucaj Xbox 360 rgh for beginners

1 Like