Externi neće da kopira sa njega na box (operation failed)

Naime, danas sam kupio externi od 1TB kako bih skladištio igre i lakše ih kopirao na konzole.

U win-u nisam imao opciju da formatiram u FAT32 (što je koliko znam poželjan format za box), nego samo u ex fat, pa sam ga formatirao preko opcije u samoj konzoli. Na sam hard sam iskopirao igru, ali nisam mogao tu istu igru da iskopiram na konzole, jer mi je posle određenog vremena izbacivao “operation failed”

Ako sam dobro primetio, to se pojavljivalo kod većih fajlova pa kontam da ga u tom smislu nešto zeza. Jel imao neko slično iskustvo? Prijatelj mi je rekao da formatiram preko nekog programa na kompu u fat32 i da bi trebalo tako da šljaka normalno.

Mišljenja?

Hvala unapred.

Ako si ga formatirao u xboxu , tj njegov format ,ne mozes prebacivati tek tako , ako sad spojis taj hard na komp pisace ti da je ceo pun , proveri da li hdd ima bad sectora preko Hd tuna-a , ali mislim da isto i ex format moze na xbox 360 …

Imao sam slican problem ali njuskajuci po ovom forumu jednom davno naletio sam da se koristi GuiForimat na racunalu pa ga formatiraj u Fat 32 + napravi folder Games i pucaj :smiley:
Poz