EON na XBOX ONE.. moze li?

Pozdrav!

Brat mi ima Xbox One, zanima me da li je neko uspio pokrenuti EON preko njega.
Preko EON TV

Ovo je za one koji koriste SBB, Total TV, Telemach…

Uvijek mi izbaci gresku da moj browser ne podrzaje. Ovi sto se razumiju u EON (a nemaju xbox) kazu da trebam prebacit da mi bbrowser bude u desktop modu, a ne u mobile modu.
Zna li neko, kako sta???

Evo ovako mi izbaci:

Na Androidu radi normalno. Postoji li neka aplikacija za Xbox One, koja ce emulirati android? (mogu i tako rijesit problem)

bilo bi dobro, ako to moze

Izgleda da smece americko ne moze nista.

A sto je smece? Pa zar nije i SBB njihov t.j Americki? Ne moze ni na PS4 pa sta?! Ne podrzava broswer a drugi ne mozes da instaliras jaka stvar…ako vec hoces da gledas TV preko xbox-a, plati IPTV listu-skini sa marketa neki player koji podrzava liste i eto resenja…

Ovaj browser ne podrzava, a ne podrzava ni drugi browser koji skinem. Tacnije kao sto sam vec reko, ponasa se kao mobile verzija browsera. Ovo konzola je za igrice, za ostalo je smece. Mada je ideja bila da se napravi multimedijalna stvar, napravili su al uz konstantno podmazivanje eurima i dolarima. Znal neko neki player da skinem da mogu preko xboxa gledat filmove al da ima birat velicinu fonta prijevoda/titla/podnaslova ?

Kodi naravno, kad ga instaliras sa marketa ti mi se javi preko privatnih poruka i ostavi mi broj da te pozovem i objasnim kako da ga namestis.