Enchanted Arms

ПРИЧА

Атсума, Макото, а Тоja су студенти на Универзитету чаробњак у Јокохами. На универзитету, уче да постану enchanteri, учећи о темама као што су вештачки големи који насељавају свет. Самосвесни големи су се борили једни против других и опустошили земљу пре 1000 година за време ратова Голема, међутим големи у модерно доба служе човечанству.

Једног дана, док су три студента побегла са часа да би присуствовали локалном фестивалу, дешава се земљотрес. Поред тога, големи у овој области изгледа да су отишли ​​берсерк и сада нападају људе. Журећи назад на универзитет, њих троје сматрају да су ствари отишле у хаос, и да је мистериозно “запечаћено одељење” отворено. Док покушавају да открију шта се догодило, група се састаје са Краљицом леда, она је Ђаво Голем који је запечаћен одавно. Она их побеђује, узимајући Тоја и истовремено лед пада на Макото. Атсума узвраћа ударац, вођени мистериозним гласом, користећи десну руку која се претвара у нешто необично да би победио Голем ђавола.

P.S. Originalni tekst sa Wikipedia,prevod Google Translator,greske превода ispravljao NLX…

Zanr: jRPG
Platforme: Xbox 360, PS3
Izdato: 2006
Napravio: Software
Izdao: Ubisoft
Glavni likovi: Atsuma, Raigar, Karin, Yuki

koliko treba da se predje igra? :slight_smile:

Nemoj vise da koristis Google Translate molim te :slight_smile:

ja sam na 24h,mada po mojoj proceni oko 30-35h eventualno 40h…

ma vazno je da se razume :wink:

Inace toplo preporucujem igru svim ljubiteljima jRPG-a. Zato sto ima nesto… :smiley: