EA sports FIFA 23

Isto sranje, drugo pakovanje.

Nekada sam bio mozda i jedini zaludjenik na forumu sa Fifom, ali evi, vec 3 godine je ne igram i mogu vam reci da je zivot bez te igre lepsi.

Jedno obicno toksicno sranje. FUT je prezarazan, ali je debilana. Nikada nisam jurcao te neke specijalne kartice, imao klasicne igrace (vrednost tima do 200k) i cepao tu vikend ligu. Toksicno i bespotrebno.

1 Like

Pitanje je samo koliko ti znaci novo pakovanje. M islim da su ljudi generalno povrsni i vole nove stvari cak i kada su samo upakovane drugacije. Bice i event krajem godine, svetsko prvenstvo, koji ce imati svoj mod, pa eto, malo da bude zanimljivije.

1 Like

Jel si video ovo, saradnja sa Marvelom. :sob:

1 Like

Sto me nerviras i podsecas :rofl:

1 Like

Na kraju se svodi na to šta je kome bitno. Ja sam upravo pustio pre-load.

S obzirom da ni jedna sportska igra ne nudi career mod koji mi se svidja (ceo svet, sve lige, puna interakcija izmedju svih klubova… ). Skupljanje sličica, i odradjivanje solo misija me zabavi kad mi se igra fudbal (hokej, nfl, basket, bejzbol…)

3 Likes

Sto se mene tice ja mislim da cu da uzmem ovu Fifu , mislim Svetsko prvenstvo, Copa Libertadores i Copa Sudamericana sto se mene tice ni ne treba mi nista drugo sem toga. :wink:

3 Likes

Izasao FUT web app nesto posle 7… Nisam izvukao marvelove superheroje za sada. :frowning:

1 Like

5 Likes

Upravo to je i najgora stvar kod fife. Što ekipe iz tih takmičenja su retardirano napravljene i prespore.
Kao da su 13godišnjaci kad ih uporediš protiv evropskih ekipa.
Ne znaju da trče, umore se u 55 minutu, ne znaju da šutnu, okreću se kao brodovi. To sam uvek mrzeo kod fife

2 Likes

Ni ja nisam fan celog sistema ocena. Nije realan.

Ako je neki igrac iz npr trece Nemacke lige ispada da je smotan, ne ume da doda maltene, slab sut, spor itd.

Koga zanima i dalje je najjeftinije preko Turske. Standard verzija je negde oko 4500din.

1 Like

Igrate li Fifu 23? Kako vam se čini?
Meni ova mnogo bolja od prošle, koju nisam nešto preterano ni igrao jer mi je bila baš loša, tj. nije se mnogo razlikovala od Fife 21…
Ja pičim samo karijeru FUT ne igram :grin:

1 Like

Samo mi reci koja je razlika u odnosu na 22 :slightly_smiling_face: ja sam probao i 21 i 22. Gledao sam 23 i sve mi manje vise isto deluje. Uvek probam i kupim fifu i ukupno odigram sat vremena :joy:

1 Like

Ima uvek razlike, ne neke drastične ali i sitnice meni prave posao ako su odrađene kako treba.
Šta znam, nekako mi je ceo gameplay bolji, pasovi, šutevi, golmani itd…
Ako si igrao samo po sat vremene prethodna izdanja verovatno nećeš primetiti ništa :grin:

2 Likes

Ea po starom dobrom receptu.

Evo nove igre, redefinisali smo sve zivo mnogo bolji dozivljaj uzitak.

Ea execs: koliko se prodalo? Dovoljno! Patchuj na staro i teraj ta go*na.

3 Likes

Ja sam stekao utisak da je gameplay malo usporen, u odnosu na 22 (FUT). AI odbrana više nije toliko savršena, odnosno agresivna i bezgrešna.

Usporen je. Nazalost to ce biti unisteno prvom prilikom, posto fut deca vec placu da im je presporo.

2 Likes

Jutros sam uključio, i igrao koliko sam imao vremena. Ali obično ne čitam komentare po netu. Baš toliko sveta kuka?

A gde igrate? Ima neka beta ili sta?

EA Play Pro (u mom slučaju)

1 Like

Cekamo misljenje eksperta za Fifu @padawan :smile:

2 Likes