EA sports FIFA 23

1 Like
1 Like
2 Likes

:grinning:

2 Likes

Ispali gospoda na kraju :smile:

Greska… navlace jadne male indijce na kocku…

2 Likes

Neka probaju mene da navuku s tom cenom :joy:

Srbija je mnogo siromasno trziste u odnosu na Indiju, ne isplati im se. :sob:

ÄŚudi me da niko sa foruma nije provalio :grinning:

Pa kako da provalimo kad je to na Epic Games Store-u :smiley: ko visi tamo :smiley:

Evo par detalja o igri. Znam da je sa foruma samo @lesa uzeo Ultimate Ediciju. Uzeo sam i ja, ovaj put samo nalog na razmeni, vise sa probam, ne verujem da cu igrati kao prethodnih godina. Ali eto, velika godina raskida da Fifa organizacijom, pa malo da vidim u kom pravcu idu. Nije mi bas samo jasno na koju foru i dalje koriste Fifa naziv?

Ove godine nema vise EA access 10h trial kao ranije sredinom septembra, nego 3 dana ranije, isto kad i early access za Ultimate Ediciju, od 27.9.

Web app se ocekuje u cetvrtak od 22.9, a dan ranije gasi se web app za 22.

Sistem hemije je doziveo promene, bice mnogo fleksibilniji, uz mogucnost promene pozicije igraca. Nisam bas odusevljen, ali ajde, pokusavaju nesto novo. Najbolje bi bilo da su izbacili chemistry boost-ove, ipak.

Konacno jedinstven market za trejding na PS5 i Xboxu. Jedino je PC, mislim, odvojen i dalje.

Crossplay konacno. Svi sa next gen verzijom mogu da igraju jedni protiv drugih.

Bice world cup mod, al ne zna se jos kako ce izgledati.

Hypermotion 2 engine donosi veci realizam pokreta, itd…

Meniji su identicni… kolko vidim samo je sada roze kolorna shema.

ahaaaaa :joy:

Ja ÄŤekam preload danas u 13h. :slight_smile:

1 Like

Vi sa Pro PC pretplatama se ne racunate :smiley:

1 Like

Play Pro :heart_eyes:

2 Likes

Nema od ovog nista dokle god je fut tu. Ne moze jedno sa drugim.

Jos jedno skijanje nam sledi u kombinaciji sa ocajnom odbrnaom i AI

https://twitter.com/suchChrisDavies/status/1554172256791810048?t=p9FEePJToktgeShjp9jXKg&s=19

2 Likes

FUT je Ĺľivot, sve ostalo su sitnice :slight_smile:

Šalu na stranu, meni je veći problem (od grafike i fizičkog modela), to što je career mode prazan. Lige petice i par liga sa strane, i to je to.

1 Like

Ne zelim da komentarisem to sranje od moda. Za njega su morali da naprave posebnu igru.

Unistava nas obicne ljubitelje fudbala.

Morali su da razdvoje igre. Jer se preklapa sve bukvalno. Zahtevi su toliko razliciti da jedna igra sa istim gameplay ne moze da izgura da budu svi zadovoljni.

1 Like

Dan danas mi je career mode u Sensible World of Soccer bolji od svake FIFE. A SWOS je igra iz sredine 90ih. Svake godine izlaze novi rosteri (negde u decembru).

Ja FUT igram isključivo solo. Online je nemoguće dosadan. Pace na max, i jurcanje tamo vamo…

1 Like

Na to i mislim.

A takvi spamuju svaki EA i FIFA forum i tviter pa se gameplay regulise prema njima.

Pogle one likove na YT sa onim saolin golovima i driblanjem, kome je ono zanimljivo…ali oni vrse pritisak da je prespora igra a onda nas ukanale sa update.

Ja sam prosle godine dobio betu, odusevljen sam bio igrom. Nisam mogao da verujem kakva je igra bila kad je izasla i koliko promenjen gameplay i ubrzan. A onda je svaki update bio sve gori i gori.

3 Likes