EA SPORTS FC 24 | Official Announce Trailer

Uzas.

Copy paste.

Bukvalno, i forsiraju ovaj zenski fudbal. Nemam nista protiv ali sam jednom do sad igrao sa zenamaā€¦

1% gejmplej, 99% CGI :rofl:

ali ove trouglove i linije kao kad dodaju kako je sve realno i precizno, komedijaā€¦

da li iko ovo pogleda i kaze wowšŸ˜…

1 Like

Ma debilno. Ovim se odusevljava samo neko ko nikad nije gledao ili igrao fudbal ili nikad nije igrao starije fudbalske igre.

Iz trejlera se ne vidi ni 1% gameplay, ne vidim svrhu da se ni komentarise. Da se klinci lozeā€¦

Ali u krajnjoj liniji nije ni bitno. Iz aviona se vidi da je stari engine. Dokle god je UT krajnji cilj, engagement igraca, content na dnevnom nivou koji te tera da grindas, low pack weight koji te tera da bacas pare, skripte koje kontrolisu evente ingameā€¦ moze da bude i najbolji engine.

1 Like

Mod koji je unistio gameplay i igru generalno. To sto je popularan ne znaci nista.

Ne znam da lo ste videli cenu za ultimateā€¦ citavih 15.000 ars

Uvek sve izgleda impresivno ā€œna papiruā€ a na kraju gameplay golo govno već godinamaā€¦
Fifu 23 ne znam da li sam odigrao 10 utakmica.

3 Likes

Ja sam odigrao 10.000 utakmica, nista mi ne bi falilo da sam odigrao i 10 :smiley:

Bice tesko odoleti Fifi na izlasku, ali vreme aktivnog igranja je zavrseno, mozda se izduvam ponovo 2-3 meseca i to je to.

1 Like

Dobar si ja ni 5 nisam , pokletstvo zvano visa argentina

I dalje mi nije jasno kako se njima isplati svake godine da izbacuju novu igru, zar i njima i nama ne bi bilo lakse samo squad update, ionako na microtransakcije razbijaju.

Mada kapiram, prodaju 20m kopija igre, pa od 0 moras da pravis tim u ultimate team.
Ali opet, cudno mi da se ljudi jos pale na UT.

Znam da je zaraza, ja sam sam igrao ko nenormalan tamo 13,14,15 ali to je bilo to.
Tad se znalo imas Team of the Week, Team of the Season, ima 200 kartica svih boja pa nijanse pa glupostiā€¦ Pretprano i besmisleno.

1 Like

Pa ako bi tako radili, opet imaju troÅ”kove za razvijanje i unapređivanje igre. U ovom slučaju, taj troÅ”ak prebacuju na igrače tako Å”to nova iteracija ima cjenu od 60-70$, u suprotnom bi oni snosili troÅ”kove razvoja i smanjili bi profitabilnost.

Potencijalni pool igrača bi se povećao, ali live service model je veoma teÅ”ko pogoditi tako da drži ljudima pažnju duže vrijeme.

Meni je fifa 22 legla ko budali samar. Naravno nisam lud da kupujem igru pa sacekam ea play. Izasla fifa 23 u ea play, skinuo, odigrao dve tekme, ugasio obrisao i vratio se fifi 22. Igram seasons, svako vece dve tri tekme i to je to

1 Like

Ja skinuo fifu 23 da malo probam al sam samo jedno poluvreme odigrao. Nestade struje usled nemilih vremenskih dogadjaja. :joy:

Kad su na Fifi promijenili način na koji se igra odbrana tu sam im rekao doviđenja.

1 Like

Moze se igrati trial od 10h preko Novog Zelanda.

Nista specijalno sto se tice gameplay. Maltene ista igra kao 23. Preslikana. Stare boljke su i dalje tu nazalost. Prezentacija kida, tu nema sta.

2 Likes

Drugim recima

5 Likes