EA prekinuo developement Dead Space 4 i stavlja franšisu On Hold

Svi su pogubili zivce :slight_smile:
Stvarno tuzan dan za igrace, a i za industriju

Postujem tvoje misljenje ali po tom tvome ispada da je Mass Effect prvi na listi za down. Odmah posle njega Assassins izvodi sepuku.
Cek da vidimo nove Gearse.

Presao i 1. i 2. deo, 3. nisam jos ali mi se nije ni igrao jer sam slusao komentare, i dalje ih slusam… Ali defnitivno, jako mi je krivo, Jer su 1. i 2. deo bili odlicni i najbolje horor igre koje sam igrao… :confused:

za gerse se ne brini,to je eskluziva a bice nova trilogija,sto se EA tice to je logican potez,slicno se ocekuje i sa njihovim MOH serijalom,po meni samo prvi deo je dobar…

To me najvise i brine… Iskreno ovi novi Gearsi mi se cine malkicko isforsiranim ali prosto Box i ovako ima manjak ekskluziva… trebali jos da ukinu jednu tako da se slazem sa tobom. Videcemo. Samo daleko je to sve otislo od onih dana kad su se igre pravile uglavnom iz ljubavi a manje iz interesa i zbog kvota. Pitam se sta je sledece.

da,sada se samo profit gleda,a eskluzive su druga kategorija i ne mogu da imaju prodaju i popularnost kao igre sto izlaze za sve platforme,zato moraju da budu kvalitetne…

Ne treba samo svaljivati krivicu na izdavace jer i mi (gamer-i) imamo poprilican udeo u toj krivici. Da je svako od nas, sto kukamo za Dead Space serijalom, kupio igru mozda bi DS3 i dostigao zeljenu cifru.
Kad vec pricamo konkretno o Dead Space fransizi, ja sam kupio DS3 prvog dana ali od tada, za ovih mesec dana, je tu istu igru koju sam kupio preslo vec 5 ljudi!!! I ko zna koliko ce jos ljudi preci istu tu igru. I od svih nas zajedno EA je dobio sve ukupno 50 evra.
O pirateriji je suvisno i diskutovati.
Ali opet, ni prica da je mnogo dati 50 evra za kampanju od 10-ak sati ne pije vodu jer postoje igre koje mogu igrati iznova i iznova pa tih 10 sati se pomnozi sa 5 ili 10 pa bude porilicno velika brojka. Sto opet dovodi do toga da je EA odnosno Visceral Games sj***o stvar jer nisu napravili dobru igru :smiley:

Evo iskren da budem, pirat sam, i nisam cak ni htio da trosim disk na tu igru. Toliko su me uvjerili o svojoj igri, iako mi je par ljudi hvalilo co-op

EA kaze da su igraci krivi jer nisu kupovali igru, igraci kazu da nece da kupuju igru jer nije dobra i tako u krug. A dok se mi budemo raspravljali ko je kriv, Dead Space 4 je na hold-u.

Džudži, vest samo za tebe :smiley:

Ne bih se složio ovde sa tobom jer je Mass Effect Universe tako predobar, i tako nenormalno ogroman i tako razrađen, kao ni jedan univerzum u današnjim igrama. Čak ni MMO igre nemaju takav dobar Lore kao ME Uni. Kakav god ME3 bio (a *****o je fantastičan) ni u snu ne treba pomišljati ni u bilo kakvoj nestvarnoj teoriji da će ugasiti ovu franšizu.

Kao što su rekli - New Age Star Trek/Star Wars, sa potpunim pravom.

Moram da se ogradim, jer je Intruder rekao teoriju, a ti si dao primere koji totalno nisu na mestu. Dead Space je miljama ispod ME igara, u svakom pogledu :). Bolje rečeno, retko koja je iznad.