EA Play - E3 2018

EA pre-show.

2 Likes

Nadam se da ce uz LS uzeti i LE kad se vec bore za UEFA licencu.

Unravel 2, pare spremam za ovo! Genijalna igra.

C&C :heart_eyes:

I to mobile :smiley:

Xbox sajt trenutno down. Izgleda spremaju nešto. :sunglasses: :face_with_monocle:

Sto se tice Anthema tehnicki deluje svakako dobro , ali i to ce biti vise MP orijentisana igra (kao recimo Destiny) i nisam bas nesto optimistican u vezi tematike i price , po meni bolje bi bilo da su energiju i resurse ulozili u novi nastavak Mass Effecta , ali dobro , sta je tu je.

Danas na po meni dosta skromnoj EA prezentciji najjaci utisak je ostavila ona nova Star Wars igra (akciona avantura iz treceg lica) koja izlazi tek krajem 2019. iako jos uvek gotovo nema nikakvih informacija.

Nije mi bas jasno u cemu se razlikuje Origin Access od EA Access-a? Dodace striming, drugacije ime, samo za PC?

Joj i meni, hocemo li napokon dobiti jednu Star Wars avanturicu!
Pazi igru pravi Respawn. Titanfall 2 kampanja je taaaako dobro uradjena, a cujem i lepe stvari za MP… Jedva cekam malo vise informacija…
A sto se tice cele prezentacije, meh…

1 Like

Meni je prejako to sto su doveli Migose da nastupaju :joy:

Sada čekamo da vidimo to šta je snimio u BF5…

Sabrano na jednom mestu:

http://www.xboxrepublika.com/2018/06/10/e3-ea-play-konferencija-2018/

Nisam oduševljen… Ono što sam čekao da vidim, nisu pokazali ništa ili ništa pametno… BF V i Anthem… A svi koji su bili na prezentaciji koju mi nismo mogli da vidimo hvale BF V i kažu da je ekstra igra…