EA objavio pretplatnički servis za Xbox ONE: EA ACCESS

Probao sam sinoc, i ne moze bez kreditne kartice, ne moze sa parama sa ms naloga.

Pa dobro nije to sada neki veliki problem.
Ubaci karticu i teraj :slight_smile:

Nemam je :smiley:
A nisam u srbiji. Tek kad dodjem, jel moze inteza internet ksrtoca?

Uzmes od roditelja nekoga bliskog.
Mislim da moze probaj :slight_smile:

Moze ona ali zbog regiona moze da se desi da je odbaci ili kaze neki error pa onda na neku od fora da je uneses i ubacis na nalog.
Ja npr nisam mogao da kupim xbox live sa MS store tj mogao sam ali mi je na kraju refund uradjen jer nije US kartica, kod naravno nisam dobio.

Na psn-u prolaze nase kartice samo ako napravis UK nalog inace ne rade na US. Moguce da je slican princip i na Lajvu sto znaci verovatno nista od pretplate na US accountovima gde su svi dosli do lakih para. Moguce da gresim, ovo je ipK sve u teoriji…

Hoce li ovo moci kod nas, da li je neko ovde uspeo da se pretplati i kako? bas me zanima posto planiram da narucim xbox sad, samo sto se troumim koju verziju. imao bih para i za kinekt i 2 dzojstika ali ne bih imao nijednu igricu pa bi mi ovo odlicno doslo i bilo dovoljno, dok neki mesec ne stanem na noge i ne krenem da kupujem igrice.

Sto se tice verzije Xboxa, sve zavisi kakvi su ti afiniteti. Kinect je prakticno skoro mrtav i nema neku primenu, mislim da ces samo baciti pare ako uzmes verziju sa Kinectom. Al ako volis da se igras sa onim igrama tipa Dance Central, onda ok.

od ea access mi zavisi koju cu verziju xbox, ne bih da kupim konzolu i da mi sluzi za gledanje dok ne kupim prve igrice. ajde opet da pitam da li neko uplatio EA access i da li je dobio one 4 igrice besplatno?

Potvrdjujem da ne radi :

  1. ubacio preko xboxlive dva paypal naloga , jedan madjarski , jedan srpski - NE RADI
  2. ubacio kreditnu karticu Euro Banke (srbija) - NE RADI
  3. MS novci - ne moze da se kupi s njima

za sad nisam nasao nacin da se ovo pretplati , pricaju da ce gamestop ili tako neki imati prepaid kartice za ovo, pa cemo mozda to narucivati online i tako se pretplacivati, posto ima i varijanta da se ubaci takav kod.

Za sad, nista pametno.

Inace sam s drugog,stranog profila,odradio EA nalog, dobio sve igre koje su u VAULT , ima popust itd… za sad je fina prica, ali jbga - SRBIJA. “uustajejeb…”

btw - regija konzole mi je sad USA - do pre One-a sam bio na UK. jeftinije igre,pre izlaze itd…

Zbog toga nece da ti radi nista oko kupovine

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa kako placamo PSN US igre i pretplate? Zar ne mozes da kupis MS poene na amazonu i reedemujes ih na Lajvu kao i PSN kodove?

Može, ali EA Access ne može da se kupi sa MS parama.

A da, jes.

Pih. I sta onda?

Mislim da na ne ostaje nista drugo, nego da cekamo ea acess card code da se kupe online … barem sto se mene tice . Btw, probao sam i s neteler karticom koja je US, opet odbijen.

Jel si probao da pazaris bilo sta drugo? Kladim se da je problem do accounta.

Elem, vidim po forumima da game share radi i za ovo cudo… which is nice. :smiley:

Kupovao jesam, obnavljao live… ali iskreno nisam posle migracije jer sam uzeo One pa kupujem samo preko ms novca.

Ja sam imao problema sa paypal nalogom posle migracije. Jednostavno nista nije htelo da prodje, onda probam direktno sa karticom (za koju je vazan paypall) i radi.

I to sam probao … dobio veliki Njet :slight_smile:

Pokusacu i ja danas - sutra, pa javljam.