EA Access: Unravel i Need for Speed (jul 12) / PvZ Garden Warfare 2 (avgust 30)

EA has announced the next three games that it will be adding to its EA Access vault. Subscribers on Xbox One will get two more tiles on June 12. Another will be added on August 30.

Next week, Coldwood’s Unravel and Ghost Games’ Need for Speed will be free with an EA Access membership. On August 30, Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 joins the party.

Wow, Unravel, Need For Speed sledeće nedelje, a krajem avgusta Garden warfare 2… EA je baš agresivan po pitanju Accessa.

2 Likes

OMG! Nisam ovako brzo očekivao PvZ. Može uskoro i Battlefront :loudspeaker:.

Sada ima first trial za NFS i Unravel, svaka po 10 sati. Fantasticni addon fantasticnoj listi :slight_smile:

Svaki put kad ubace novu igru pitam se kako je sony dosao do zaključka da ovo nije dobro za njihove igrače, razmisliam i ne ide mi…

Nije lose, nije lose. Sve tri igre su zaista vredan dodatak.

Sony verovatno nije mogao da se dogovori sa EA oko podele profita, ne vidim drugo objasnjenje, losa vrednost za consumere je korporativni lame izgovor.

Mali podsetnik da su Unravel i NFS sada u EA Access Vault-u

1 Like

Na Pc-ju takodje :slight_smile:

a

1 Like

Pitam se koliko bi imalo smisla na godinu dana. Dosta retko dodaju nove igre a kada ih dodaju vec mozes da kupis na rasprodajama. S druge strane 19 funti godisnje je sad 20e…

Jedno prakticno pitanje - da li mozes da aktiviras UK Acces kod na Xboxu na US nalogu? Npr promenis jednokratno region naloga ili ni to ne moras ako su kodovi region free. Mozda treba i promeniti region nevezano za to jer se sada sve isplati u funtama vise kupovati. Eto sale niotkuda a pitao sam se pre par meseci koji ce mi UK nalozi.

Po meni samo ubacivanje najnovije Fife opravdava godinu dana uplate. Ostale igre su plus.

Ne i za mene jer Fifu uzimam odmah na izlasku. A i ti ces sledecu Fifu :slight_smile: Sta bih igrao, druge EA sportske me ne zanimaju. Sad, Unravel i NFS su super ali mi treba bolji razlog da uplatim godinu dana. Malo im fali jos. Ili da dodaju redovno manje igre ili da cesce ubacuju AAA. Pravi hit bi bio da MS privoli EA da uvrsti Access u Live gold pretplatu. Ovako, dve pretplate, a ne znam koja mi je beskorisnija.

Pa ti uplati 4 eura za mesec dana, odigraj igre i batali. Ako ne stignes uplati jos mesec :slight_smile:

[quote=“padawan, post:8, topic:11178, full:true”]
Mozda treba i promeniti region nevezano za to jer se sada sve isplati u funtama vise kupovati. Eto sale niotkuda a pitao sam se pre par meseci koji ce mi UK nalozi.
[/quote]Ne bi se bas slozio :slight_smile: , jos uvek se puno vise isplati u dolarima kupovati nego u funtama, jeste da je funta pala ali toliko, nije.

Po meni najbolje je imati jedan i drugi nalog(US, UK) radi raznih akcija i milina :slight_smile: .