EA 120hz Series X games

3 Likes

Igrao sam dosta sinoć i preksinoć BF1 u 120 fps, klizi kao buter. Još sam više dominirao nego inače jer je lakse igrati… evo potvrde :joy:

Sa obzirom koliko je lepa igra BF1 na One i Series X (4k 60), vidi sw dosta da se smanji rezolucija da bi se postiglo tih 120, ali meni je to okej, bitan je glatak gameplay.

BF4 ne osetim toliko fps boost kao u 1. Verovatno zato što je fov mali i ne može da se promeni.

3 Likes

Da li ce raditi na tome na XS, nisam trazio info?

Probao sam SW Battlefront i bas je dobro. Ali bih vise voleo da mi radi BF.

Neke igre rade i na series s ali je primarno series x

Na SS samo BF4 ima fps boost.

1 Like

Znam to, nego da li ce XS uopste dobijati za ostale BF 120?

Makar novi da izadje u 120, to je za ocekivati :smiley:

Vidimo se veceras na BF1? :smiley: Jesi tu? @xX8Lampard8Xx

Bice 100% novi BF na obe konzole 120 fps. Na XS mozda ne na release-u, ali kada tada. Sada je i Warzone na XS dobio 120 update. Tako da sam veoma optimistican.

Lampard dodje pa ode jer je gladan. Ja igram sada skoro svako vece, 142 lvl sam, fali jos malo do 150. I imam 15 Double XP Boostova, mada slaba vajda od njih.

2 Likes

hahaha pa kad se vratim, tebi se spava :relieved:

jebo te keto kad si me prevario time da se bavim :grin:

2 Likes
2 Likes

Malo da potpalim ove sto kazu da 120 Hz nije toliko bitno. Jackfrags izbacio video juce, kao da proba BFV na SX u 120 Fps-a… i kao wow, jako se primeti razlika, sam kaze its like night and day, a ako se obrati paznja vidi se da nije aktivirao fps boost i da igra u samo 60 fps-a… yikes :grimacing:

4 Likes