e73 error?

upalio danas konziolu, jedno crveno svetlo a na ekranu e73 error. po netu pise da je to ethernet port, jel neko imao ovakav problem???

Edit: svrljao sam po netu, i nasao “resenje” za ovaj problem. Navodno treba naterati konzolu da se pregreje i da dobije dva crvena, i onda je upaliti. i stavio sam dve cackalice da zaustavim kulere, dobio dva crvena, ugasio konzolu, i sad radi. koliko ce raditi pojma nemam pa se nadam da ce prenex ili pekisa procitati ovo pa ako imaju neko resenje nek me pm-uju, posto nisam toliko glup da ne bi znao sta radim konzoli sa ovim overheatom :frowning:

E73 nije ethernet vez predznak rrod-a… Bolje fixuje da ti se ne desi isto sto i meni posto je i meni pre izbacibao e73…

pa ako si resavao e73 kao sto ja resavam verovatno si zato dobio rrod, pa cu najverovatnije dobiti i ja. mada je konzola imala rrod ali je popravljena. nasao sam na netu resenje kako porpaviti ovo, iako jeste to etherenet error, u 99% slucajeva se dasva da error 73 prouzrokuje southbridge chip. to je onaj mali chip na kom pise xbox odmah do SATA prikljucka za drive. resenje je da se malo izduva heatgunom i namesti. to cu da probam danas da uradim pa javljam rezultat.

Nemoj više, nikada, pregrevati konzolu.

Koji ti je secondary error code?

Nemoj više, nikada, pregrevati konzolu.

Koji ti je secondary error code?

E73 error, code je 1021, konzola je popravljana od e74 error-a. (zamenjene su one kuglice)