E3 Xbox konferencija

Procurele su informacije. Pitanje je koliko je tačno:

98% netačno. Osim dobre verovatnoće za FH4, sve ostalo je magla. Da je ovo 10 dana pred e3 pa još i nekako.

Halo reboot? To bi bilo urnebesno.

2 Likes

@daemonkiller92 gde si nestao covece :slight_smile:

Mislim sigurno ćemo videti Cyberpunk 2077 i Crackdown 3 (ako ne izađe pre E3, mada je verovatno za jul/avgust). Sve ostalo je nategnuta teorija.

Nekako mi je bezveze da predstavljaju 3rd party. Iako kontam da je i to jako bitan deo njihovog biznisa.

Pa to rade svi, posebno ako je svetska premijera, onda je bonus imati kao reveal na konferenciji. Pored Cyberpunka sigurno ćemo videti i gameplay za Shadow of Tomb Rider. Možda i Anthem sa sve datumom izlaska.

Obaveze i ludost oko magica zbog nove edicije i formata :smiley: Nisam nešto posebno igrao ili radio, pa nisam nešto pisao :slight_smile:

Jedino što sam igrao u poslednjih 2 meseca su MTG Arena beta, Hearthstone i Eternal na telefonu…

@robotnjik To što si naveo deluje OK, ali mi je najviše iskočilo to za Halo. Jedino vid reboot kao mogućnost nakon završetka aktuelne priče, koja je navodno trebala da traje još dve ili tri igre koliko se sećam.

Kad se kaze reboot, misli se na gameplay, odnosno classic Halo igru. Da odbae ceo lore nema šanse, ni 1%…