E3 2022 je otkazan

7 Likes

biće onaj Summer Game Fest šta li…

1 Like

Moram priznati da mi je E3 bio godinama pravi letnji highlight za gaming. Mada poslednjih godina vec nije bilo isto. RIP

7 Likes

Šteta… Kakav god da je, nekako mi je uvek bilo uzbudljivo i zanimljivo da gledam e3. Prošle godine se skupili nas troje na pizzu i pivo i ispratili sve, radovali se Forzi, Resident Evil-u itd. To je bilo top jer je bilo sve na jednom mestu, nismo dobijali vesti na kašičicu i na razne strane, nego 3 dana sve što nam treba na jednom mestu. Na ovom forumu sam i čuo za e3 prvi put, pa onaj live chat i sl. Good times.

6 Likes

Ma koga briga, samo neka izbacuju igre. A hoce li da prave od toga vasar ili nece… mehhh :yawning_face:

1 Like

Zbog cega?

E3 kao E3 godinama je po meni bzv. Ali opet u to vreme imace i Ms, Sony i Nintento svoje konferencije tako da me ne dotice. Pa evo u vreme pandemije koliko su telefona, GPU-a i ostalih tehnickih novotarija predstavili svojom konferencijom iz studija. Bice skoro pa isto ne brinem ja za njih. EA, Ubisoft i ostali velikani morace da imaju svoje konferencije gde ce predstaviti ono sto ce da ponude u narednih godinu dana…

Usteda para. Sada za vreme pademije svi su uvideli koliko su svi ti vasari,sluzbeni putevi,standovi,gluposti samo bacanje para. A sluze samo za zabavu zaposlenih i da se uzme neka dnevnica.
Ne sluzi nicemu. Ne donosi profit samo stetu.
Platis brdo para kao da je sajam 1932god.
U vreme neta itd bacanje para.

Kako su krenuli da kenjaju o koroni neće me čuditi da opet otkažu.

1 Like