Dzojstick za xbox 360


Da li moze da se xbox 360 igre igraju na ovom dzojstiku


ili mora na ovom

Normalno da ne moze.

Taj gore prvi, je jedino za PES (dobro napravljen).

Garant bi radije igrao sa onim gore game pad-om? Izgleda krs mada mozda gresim… :stuck_out_tongue:

Imam ga i prilicno sam zadovoljan s njim.Samo razlika je u ceni ovaj gore je 2500 a za xbox je 4000rsd

Aj da pitam i ovde :).
Da li neko zna da li ovaj gamepad radi na boxu : DESK - Speedlink 360 Style Gamepad ?

Tamo pise da moze a kakav je

Tamo pise da moze, ali koliko sam video po netu, radi samo na pc-u.

Cena kontrolera nije bas 4K. Evo linka Microsoft Wireless Controller Xbox 360 (Poly Bag) - Xbox 360 - ConsoleSource.com gde moze da se kupi za manje od 2K plus ima i coupon sa kojim ti postarina dodje dzabe.

Molim Vas ljudi potreban mi je hitno odgovor na moje pitanje !!!

Danas sam dobio drugi džojstik za Xbox 360. I nikako da ga osposobim za rad. Samo moj prvi stari džojstik radi i hoće da funkcijoniše. Dok ovaj drugi samo blica onaj X na džojstiku. I neće da radi.

Kako se stavlja u funkciju drugi džojstik ???

Unapred Hvala !!!

Tamo gde ti se prikljucuje punjac ili kabl od xboxa imas jedan prekidac koji ima tri crte desno od njega. To valjda kliknes i resen problem.

Jesi drzao dugmad za konektovanje i na boxu i na game pad-u? Ako jesi onda vidi da zamenis za drugi… ako imas garanciju to jest…

PS:Na xbox-u rade samo originalni game pad-ovi… Xbox ne podrzava te kineze…

Ma bre, stvar je u tome sto dzojstik i konzola moraju da se “upare”, posto je dzojped bezican. Ni jedan dzojped koji doneses nece da radi dok se prethodno ne upari sa tvojom konzolom. Vidis malo okruglo dugmence ispod fioke za diskove? Izmedju slotova za memorijske kartice i power dugmeta. Drzis to dugmence i ISTOVREMENO drzis to isto, samo mnogo manje dugmence na dzojpedu, koje se nalazi na gornjoj strani, izmedju LB i RB a levo od prikljucka za headset. I drzis tako nekoliko sekundi dok ti ne prepozna novi dzojped. Ako ti je prikljucen prvi dzojped vec, prepoznace ga kao broj 2.

@ Icelord, fatal & padawan: Hvala vam. Sve što ste rekli pomoglo mi je.
I evo sad sav srećan igram igre s braćom i prijateljima. Još jednom veliko HVALA !

Za to sluze virtuelni prijatelji. :slight_smile:

braco, dzojstik mi se stalno iskonektuje kad sam u igri, to mi se desava odkad sam punio baterije, moze neka pomoc???

Možda su ti falične baterije ?
Kupi druge, samo to mogu da ti kažem, a ako ni tad neće, menjaj gamepad.

Otkad si punio, a ne pre? Nijednom pre se nije desilo?

Hmmm…Ovo sam video kod jednog ortaka,naime, on je drndao stalno ono dugme za vadjenje baterija i ono mu se olabavilo i cim malo protrese joypad,on se gasi (gubi kontakt sa baterijama)…
Predlozi:
1)probaj da stavis joypad na mirnu povrsinu i tako da igras da vidis da i tebi nije problem sa tim dugmencetom
2)probaj druge baterije…

Jeli,sta mi bese treba da igram sa xbox360 kontrolerom na PC-u?Risiver neki?

Ako imaš bežičan gamepad onda ti treba reciever, ako imaš žični, samo ga ubaciš u komp.