Dying Light otkazan za Xbox 360 i PS3!

Izrada Dying Lighta se polako privodi kraju, medjutim otkazan je za Xbox 360 i PS3 kako current gen konzole ne bi trpjele kompromise, sto ce reci da nece biti osakacene. Dobra vijest za sve vlasnike PS4 i Xbox One konzola, a i za PC zajednicu.

Ja licno sam ocekivao da cu ga igrati na PS3, ali sa druge strane igra me bas privlaci i mislim da se svakako isplati kupiti je za PS4. Ako nista drugo, tu je share :slight_smile:

I vrijeme je biloā€¦ Pustite last gen da ode dostojanstveno.

Sent From: ā€œNeitherworld, Peaceful Pinesā€

I sta ih sada sprecava da igra bude na 60 fps??? Verovatno ce opet naci neki bedan izgovorā€¦

Kad bi svi pustili pricu 1080p/60fps, svijet bi bio ljepse mjesto :slight_smile:

Sent From: ā€œNeitherworld, Peaceful Pinesā€

Jer ne može. Bilo konzola, bilo oni, problem se stalno javlja, tako da je verovatno do konzola.

Fuck yeah!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ma glupostiā€¦ Najavljivali igru toliko za sve konzole i sada se setili da otkazu za staru generacijuā€¦ Nego je fora to sto 360 i 3 imaju visok stepen piraterijeā€¦ Pa onda ajde da radimo samo za ono sto nema pirateriju :smiley:

Ovo ce da se ganja na PC-u samo tako, sem ako coop bude ultra-mega-giga zabavan, onda pada share i aimo grupno klat zombiJe :smiley:

Onda, otkud tu PC? :smiley:

Dying Light Cancelled on PS3 and Xbox 360 - IGN News

Ako je opravdanje suzbijanje moguce piraterije, tu neko debelo grijesi. Ako je racunica da ce zaraditi vise novca na novoj generaciji + PC tu opet neko debelo grijesi ili laze (sveukupno gledano broj konzola stare generacije je i vise nego impresivan, pa da je samo 10% od tog broja onih koji ce kupiti novu original igru je veoma pozeljna cifra i kamara para). U ubjedjenju sam da je ovde samo marketinski trik oko dizanja prasine pred izlazak naslova. Ali na kraju tu je vrijeme pa ce da pokaze sta je od toga istina a sta nase zablude i nadanja (veoma blisko vrijeme)!

Ili jos jedna varijanta a to je izdanja nove generacije sa ovim naslovom! Potom i za ostatak konzola!

Opravdanje je da hoće da se fokusiraju na novu generaciju i da ne žele da sakate igru zbog starih konzola.

Ili su last gen konzole jednostavno preslabe za dotičnu igru?

Sent from my D6603 using Tapatalk

Morali bi da rade dodatne optimizacije, a to nece jer

  1. treba mnogo vremena, ko zna, mozda imaju problema i pune ruke posla sa ps4 i xo verzijom;
  2. u suprotnom morali bi da zaposle neki drugi tim da portuje na staru generaciju. U tom slucaju dobicemo osakacen proizvod a njima ce se smanjiti profit. PS3 i X360 itekako mogu da podrze Dying Light, ali jednostavno zahteva previse optimizacija, sto enginea, sto same igre da bi radilo kako treba, a njima to nije isplativo.

Imajuci u vidu u kakvom stanju izlaze igre, vrlo je lako moguce da ljudi samo hoce da izbjegnu nedovrseno stanje kakvo vidjamo sa zadnjih pet velikih igara.
Lakse je sve snage usmjeriti na ovu generaciju hardware-a.