Driver: San Francisco - prva XGD3 igra

_**"This game is in the FIRST ever new XDG3 format on retail disk and is yet to be copied …

only way to play this game is if you have a jtag console …

hopefully c4eva will find a way to rip this game and release new lt firmware so we can all enjoy this game …

All other new games from here onwards will be in this format…

for those people on Lt 1.91 firmware you can play this game if you go and buy it.

It may take a few weeks or more before we see a rip of this game for all of us on the LT firmware."
**_

cekamo LT+2.0 sta nam drugo ostaje, Driver otvorio sezonu XGD3 igara…

Mislim da je bitna i potvrđena informacija da bi imala svoj thread.

vazno je samo da se probije led,kasnije ce to ici glatko :wink:

NE sumnjam da ce ga razbiti, samo je pitanje vremena… A do tada nadam se da nece biti u pitanju sezona nego vise izuzeci kao i sa AP 2.5 igrama.

Biće sezona.

Napokon da vidim rijesenje ovog problema…

Ja trazim da skinem IMG da vidim koji je size i koja velicina, sve mi deluje da je dual layer sa nekom dummy protekcijom u sektorima da izgleda vece :wink:

dopuna nasao sam je :

Driver San Francisco (c) Ubisoft

Region : Region Free Languages: En,De,Fr,Es,It
Size : 6.5gb Genre : Racing
Platform : XBOX 360 JTAG ONLY Date : August 2011

hmm a dodatni 1GB? Nema logike da je 6.5gb a novi format…

Moguce zato sto nisu ni znali dok su pravili igru da ce biti na novom formatu, nego MS propustio kroz program samo da bi prekinuli pirateriju. Od sad ce tako svaku igru.

“mere biti komforno” :slight_smile: Bas me zinima kako ce se nasi klisicni DL diskovi ponasati s ovim novim formatom kao i uslov narezivanja

Ja sam nasao isto 6.5 gb,i meni nije logicno ali nista svakako nam ostaje da cekamo LT+2.0

ovo je za JTAG ali ukupno DATA je 6.5gb ostalo su dummy protekcije

Cao drustvo ja imam sad trenutno lt+1.1 na phat konzoli dali da cekam da izadje lt 2.0 ili da sad odem da mi odrade flash i update?? HVALA!!!

Ako imas sta da igras, osim onih par AP2.5 igara koje inace ne mozes sa 1.1 i ovih novih igara sa wave13 (Bodycount i dalje), moj predlog ti je da sacekas jer se upravo pojavio XDG3 format koji tek treba da se razbije sa 2.0

odakle ti to da ne moŽe da igra ap 2.5 naslove na lt1.1??

bili mogao LT+ 2.0 izać do negdje 11.mjeseca?

Ispravi me ako gresim, dobija se 3 min. black screen ako ne ugasis - flag. Koliko sam ja upucen 1.9(1) donosi samo mogucnost igranja AP2.5 igara, nista vise.

Opet ti sa predvidjanjima…

hah,malopre procitah na jednom forumu da se ocekuje za par nedelja :wink:

opa onda je to super vijest :smiley:

AP 2.5 može da igra sa lt 1,1 ako su igre verifikovane kroz abgx pre majskog updatea,tj. do onog trenutka kad je baza abgx-a verifikovala AP 2.5 naslove za novu verziju dasha TJ. ZA LT 1.9 ,NISAM SIGURAN KAD JE ABGX BAZA PRILAGODILA VERIFIKACIJU AP 2.5 NASLOVA ZA NOVI DASH -MAJ ILI JUN-:bear