Dragon Age Inquzition problem

Dash-2.0.16767.0
Konzola-Phat
Flash-lt 3.0
Brzina Rezanja-2.4x
Kad ubacim disk izbaci mi UNABLE TO READ DISK,pretpostavljam da mi treba lite on rezeac koji je flesovan,nzm koji tacno ja imam ali u glavnom nije flesovan i rezem truncate metodom?
Davno nisam nista novo ni rezao ni probao da igram,sta mi je ciniti da bi mi radile nove igre,vrv ima vec ima odgovor na forumu ali trenutni nemm vremena da trazim po temama.
Ps-zadnje sto sam rezao je Thif,assasians creed 4 black flag i tekken tag team,gears of war 3,gof judgment,samo mi assasians creed radi bez izbacivanja iz igre,girsi cim udjem u igru izbaci mi istu poruku,a ove ostale dve isto izbacuju samo posle malo duzeg vremena,ali su prakticno ne igrive,sve igre su narezane na verbatimima,valjda ovo moze da pomogne

odgovor je jednostavan, trebaš nabaviti neki kompatibilan rezač … ili neki koji podržava payload tool … a igre ti logično ne rade jer nisu dobro narezane jbg

Hmmm,toga sam se i plasio,moracu sve ponovo da skidam i rezem,omgNego koji su to kompatibilni rezaci :D.
Ps-Hvala na brzom odgovoru.

najbolje je riješenje liteon ihas 124b ali se to teško može naći …
a ako ćeš sa payload tool-om onda ima dosta rezača, ja imam asus neki i radi ko zvonce :smiley: … evo popis:

Liteon IHAS 124-B
Liteon IHAS 224-B
Liteon IHAS 324-B
Liteon IHAS 424-B
Liteon IHAS 524-B
Liteon IHAS 624-B
Liteon IHAS 124-C
Liteon IHAS 324-C
Liteon IHAS 524-C
Liteon IHAS 124-D
Liteon IHAS 524-D
Liteon IHAS 524-E
Liteon IHAS 122-B
Liteon IHAS 122-C
Liteon IHAS 124-E
Liteon IHAS 322
LITE-ON iHAP 122-04C
LITE-ON DH-16ABSH11B
ASUS DRW-24B1 ST/LT rev.B (crossflashable to Lite-ON iHAS)
ASUS DRW-24B3 ST/LT rev.B(crossflashable to Lite-ON iHAS)
ASUS DRW-24B1 ST/LT rev.C
ASUS DRW-24B3 ST/LT rev.C
DELL DH-16ABS (crossflashable to Lite-ON iHAS)
HP DVD1270i rev. B (crossflashable to Lite-ON iHAS)
HP DVD1260i rev. B (crossflashable to Lite-ON iHAS)
HP DVD1260i rev. C (reportedly still a re-badged Liteon).
HP DVD1270i rev. C (reportedly still a re-badged Liteon)
Plextor PX-L890SA (crossflashable to Lite-ON iHAS)
Sony Optiarc 5280S-CB PLUS (Does not require burnermax firmware or payload tool. Burns full games without them).
Sony Optiarc 5280S-CB Robot (Does not require burnermax firmware or payload tool. Burns full games without them).
TEAC DV-W524GSB (crossflashable to Lite-ON iHAS)