Dragon Age: Inquisition Gameplay video

https://youtu.be/SXnA4ah7uqM

Igra izgleda prelijepo

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

The Beauty and Brutality of Dragon Age: Inquisition - IGN

Izgleda da nece razocarati, moci ce igra da se pauzira i na konzoli, bice i takticki pogled na konzolama.
Grafika je nevazna.

Meni je vazna! :smiley:

Pa iskreno meni je grafika jako vazna s obzirom da je igra next gen,a uz to naravno ide i advanced physics i AI.To se po meni treba gledati next gen,ako tehnikalije nisu bitne onda nam ni ne treba XO ili PS4 barem po meni

^this, mogli smo onda i na SNESu da ostanemo…

@zdravkelja E upravo to

Dzaba i dogra grafika ako igra ne valja. Ono, najbolji silent hill je i dalje prvi…

U dragon age-u, grafika je manje vise nevazna. Za prave igrace, naravno, koji igru igraju zbog price i taktickog gejmpleja, istrazivanja i odluka.
Ako zelite grafiku igrajte pucacine ili tako nesto.

dal je vazna ili ne, zavisi od pojedinca, ali da i dalje stoji da je graficki leap mali za sada, jeste. Ok, mozda jeste drastican ako gledamo sa konzole na konzolu. Ali ako gledamo ovo uporedjujuci sa PC-jem, lepo jeste al da je fantasticno u odnosu na ostale, nije. Samim tim da ovo izlazi i za PC, moglo je i bolje. Poterajte Witchera 2 sa svime na maskimumu, starog evo jos malo pa dve godine, pa ce biti isti ako ne i zere bolji. Ne kazem da je grafika ruzna, ali kad se pojavio Gears Of War 1 2006. godine, sve igre do tada koje su izasle nebitno koja je platforma bila u pitanju rekle su :

E ja takav skok u grafici ocekujem a za sada to jos uvek nisam video, izuzev witchera trojke mozda. Naravno, nisu sve igre odmah bile graficka remek dela na pocetku ove generacije, ali cak i ta mala razlika je bila veca nego sto je sada

just my 2 cents

ontopic: evo gde potrositi stotine sati :slight_smile:

Pa jbte brate ja stvarno nezz koliko uopce moze biti velik skok.Pa gledaj ti igre danas su ti vec kao film graficki gledano.Tako da je i ovo vec odlicno.
BTW Ja sam postavio leak The Witcher 3 koji izgleda brutalno u svojoj PRE-ALPHA fazi,ali koliko vecu skok moze biti hm…po meni jako mali

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

uvek moze bolje, tako smo i 2003. godine pricali kad smo videli Onimushu 2, da bolje od ovoga ne moze. pa ipak je moglo i te kako bolje…

Skok treba da se ocekuje u fizici likova, njihovim pokretima, i AI rutini, naravno i u nivou detalja. Ne moze se reci da nece doci do skoka kada hoce, tek su poceli razvojni timovi da rade sa konzolama. Evo Akiris je prvi napisao, a ja ponavljam: usporedi Conan sa X360 sa God of War 2 na PS2, usudjujem se reci da je GOW i ljepsi i kompleksniji

Pa to je su sve TEHNIKALIJE.Po meni grafika nece biti nesto vise bolja od onoga sto sad mozemo vidjeti u obliku KZ:SF,RYSE,MGSV i BF4 Vec ce se skokovi next gena vidjeti u fizici,ai i osralim stvarima koje se tek vide kada se dublje zagleda u igru.
BTW Ima na oxm ili negdje clanak bas o tome sto nam next gen zapravo donosi i zasto je ovdje.Kad pronadjem clanak postat cu ga u primjerenu temu jer sno ovdje vec otisli daleko od zadane teme:)

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Najviše bih voleo kada bi se napredak next gen-a video kroz AI, to bi igrama dalo još veću realnost. A grafika mi je u pojedinim igrama (mada na PC-u) već dovoljno zadovoljavajuća, što će next gen konzole svakako moći da guraju, a i bolje/lepše igre in d fjučr.

Sent from my LG-E988 using Tapatalk 4

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Evo ga tridesetnominutni gameplay…

https://youtu.be/f8xJMWRI-cA

Dovoljno je reci NEXT-GEN.
BTW Dali je ovo stvarno XO verzija?

Jeste XO verzija, mozda si vidio i konrole, a iza se dosta cesto cuje onaj Xbox intro, a i pise ispod klipa da je XO verzija…

Ako next gen znaci uprosceno do bola u odnosu na original, onda da ovo je totalno nezt gen.
Ako znaci bolja grafika, onda i nije nesto.
Igracu je ali mi se ne svidja ova politika biowarea, sve su uprostili samo da bi mali retardi mogli da igraju rpgove.