Doom - E3

https://youtu.be/MgYBVdIHDPo

Samo da ne bude kao “duke nukem”

ma nece id radi na ovome

Radi kao sto je uradio tragediju zvanu Rage zadnjih 10 godina ID nije napravio dobru igru tacnije od Doom 3 nadam se naboljem posto volim serijal :slight_smile:

Nezz menije rage bio jako dobar,a i recenzije nisu lose

Pazi Igra nije bila ni upola dobra od ocekivanog jako se dobro secam kakav je ludacki hype imala i nagrade kakve je dobila pre izlaska , na Pc-u je imam i dan danas nije kako treba optimizovana svima ne samo meni bila je igriva na konzoli sto nema veze sa zivotom jer dolazi od ljudi koji su stvrorili Pc gaming ali da neidemo u off :slight_smile:

Ne verujem da ce biti ista posebno. Sada svi pucaju na MP igre. Tako da ce baciti jak akcenat na to iako ova igra nema sta tu da trazi!
Bolje bi bilo da sve resurse okrenu u jedan jako dugacak i kvalitetan SP sto je uvek i bila ova igra.

Bilo nekad…

Da… :smiley: Kada se samo setim kada sam igrao Doom 2 Imao sam samo 4mb rama memorije i nije hteo da mi radi doom.
Onda mi je jedan stariji i iskusni drugar napravio “sistemsku” disketu. Palim komp sa njom i onda onda ugasi sve sto moze da bude sto vise memorije. A ja onda cd: doom enter, doom2.exe enter i uzivanje krece :smiley: :smiley: :smiley:

Auuu… :smiley: Ovo sam cekao… :smiley: Jel ce da bude ovo moooooooozda koooooojim slucajem i na Ps3 i Xbox 360…? :smiley:

Pc, Xbox one, Ps4 nisu stavili old gen verzije.

Pu bre, lebac mu… :smiley:

Pa i ne treba. Dosta je bilo. Cim kazu da za neku igru da izlazi i za staru gen konzola vec znam da je igra zastarela pre izlaska.