Doom E3 Gameplay Clips!

Multipayer ima taj old school, Quake smek. :smiley: Bice ovo super, jedva sam cekao da vidim neki gameplay danas. :smiley: Samo da ostave i nekih horror elemenata, da ne bude cista akcija. :slight_smile:

Posle ponovljenog gledanja klipova ovo mi se ne sviđa ni malo, tačnije prevazišao sam ovo, bilo je lepo igrati ovako nesto u mladjanim danima ali sada nikako, pucaj i ne razmišljaj je koncept koji je prevaziđen i u nedostatku novih ideja ovo se i pravi, zaobilazim ovo u širokom luku…

Ti mora da me zezas? A Gears of War ti nije koncept “pucaj i ne razmisljaj”?!!!

Ma GeoW ti je kao šah tj taktika i renesansa 101! I ti si mi neki velemajstor :smiley: [emoji14]

Al ti poredjenje :P. Tako bi mogo i za Uncharted i TR da kazes. :wink:

Odigraj partiju mp-a u gersima pa se javi, ne horde već tdm i slično…

Jbg :slight_smile:

Bolje je po peti put dostaviti jedno te isto nego resurektovati gameplay za kojim svi plaču godinama.

Tj MachineGames su to odradili sa Wolfensteinom, klasičan old school shooter danas, ali eto, Bethesda je jedina kompanija koja mudima ide napred i radi nešto za šta svi plaču a niko se ne usuđuje da uradi, nego furaju istu priču over and over again više od 15godina.

[quote="“Wahad:253257”]

Jbg :slight_smile:

Bolje je po peti put dostaviti jedno te isto nego resurektovati gameplay za kojim svi plaču godinama.

Tj MachineGames su to odradili sa Wolfensteinom, klasičan old school shooter danas, ali eto, Bethesda je jedina kompanija koja mudima ide napred i radi nešto za šta svi plaču a niko se ne usuđuje da uradi, nego furaju istu priču over and over again više od 15godina.[/QUOTE] Ja to pozdravljam i u pravu si, ali samo kažem da to nije za mene, bilo je lepo igrati to nekada…

Ne kontam kakve ovo veze ima sa bilo cim.

Meni se mnogo svidja sto postoji health bar, uostalom kao i u Wolfensteinu koji si spomenuo. Muka mi je malo od igara u kojima primis 7 metaka, umires, krvaris na sve strane, udahnes duboko u zaklonu 5 sekundi i nastavis dalje kao da su te lecile sisate doktorke i medicinske sestre mesec dana. Uostalom, svi mi ovde prdimo nesto na osnovu 40 sekundi vidjenog gejmpleja.

Upravo mi se zato i svideo GP, jer odstupa od već viđenog. Jes da je možda malko brža akcija nego što sam očekivao da će biti, al’ mi se i dalje mnogo dopada i na prvu loptu imam utisak da će igra full ispasti…

Gore kukaju ljudi sto nema horor elemente, a meni se bas to svidja.

Znam, pička sam.

Covek je donekle u pravu sto se tice prevazidjenosti. Ali oni i pucaju na nstalgiju i ime. Sto se mene tice ovde cu igrati SP sa zadovoljstvom.
Ali MP koji inace trenutno najvise volim cu preskociti. Prevazisao sam to besciljno trcanje i napucavanje. Vise sam sada za neku timsku pricu sa nekom radnjom kao u BF fazonu.

Sviđa mi se kako ovo izgleda. Nije originalno, ali se ne viđa često i zato mi se sviđa. Smorili su me više COD i BF svake godine. Wolfenstein je bio pravo osveženje i po meni najbolji FPS prošle godine, sada je vreme da vidimo kakav će Doom ispasti.