Dobro došli na E3 sajam na XBR

Ovo je već postala tradicija, pa ne treba kvariti. Još jednom dobrodošli na E3 sajam na XBR. Dakle u naredna četiri dana dođite da uživamo zajedno u onome zašto smo svi u stvari ovde na forumu. A to je Gaming. Kao i prošlih godina, i ove godine zajedno pratimo sve velike konferencije, kao i najave novih igara. Ako niste primetili, opet imamo novi tab na forumu pod imenom E3 2014 gde će se sve odigravati.

Naravno, tokom trajanja e3 sajma biće uključen i chat za sve članove foruma, pa možemo zajedno da komentarišemo igre, prezentacije i konferencije.

Takođe, iako smo svi euforični i nadamo se dobroj zabavi uz stream, moraju da postoje neka pravila ponašanja.

Pa da krenemo

1.Fanboyevizam. - Svako od nas ima omlijenu novu konzolu, i bilo bi najbolje da se na tome i priča tokom e3 sajma završi. Naravno svako hvali konja svoga, ali pričati nekome kako je njegova fav konzola loša a vaša dobra nikako ne priliči jednom pravom gejmeru.

2.Psovke, vređanje na bilo kakvoj osnovi - Psovke više manje ionako smo balkanci, ali držite se minimuma. Za vređanje na bilo kakvoj osnovi, sledi automatski ban na poduže vreme.

3.**Otvaranje novih tema za nove trejlere ** - Znamo da svi vole da se dokazuju i da svi budu prvi u nečemu, ali zamolili bi vas za vreme E3 sajma da ne otvarate nove teme vezane za upravo najavljenu igru, novi trailer ili release date. Za to imamo zadužene infobotove, moderatore. I verujte nam, teško da će se desiti da se najavi nešto novo a da neće biti postavljeno na forumu. Ovo govorimo iz ranijeg iskustva kad se dešavalo da imamo tri iste teme za isti trailer. Kad se sajam završi vraćamo se na staro.

4.Korišćenje CAPS LOCK-a - Ok E3 sajam je. Uzbuđenje na najvišem nivou, next gen procvat se očekuje. Mislimo da uopšte nema potrebe da svoje ushićenje za Halo 5 npr. morate da propratite velikim slovima tipa “ZOMG OVO ĆE BITI NAJBOLJA IGRA SVIH VREMENA!!!” Kao što vi gledate stream i vidite šta se prikazuje tako vide i svi ostali i stvarno nema potrebe za ovim.

5.Bilo kakva promocija na chatu radi sticanja neke koristi - Pod ovim mislimo da je najstrožije zabranjeno na chatu promovisati neke linkove, klipove, ili oglase koje nemaju ama baš nikakve veze sa E3 sajmom i gejmingom uopšteno.

[SIZE=3]
Svako ko se ne bude pridržavao ovih osnovnih pravila ponašanja za vreme E3 sajma, biće banovan tokom celog sajma, dok će naknadno Admin Team odlučiti da li će taj ban posle sajma biti skinut ili produžen[/SIZE]

Moramo da nastupimo malo strožije ali morate da shvatite da uvek moraju da postoje pravila ponašanja. Svi ste dobrodošli i nadamo se da ćemo svi zajedno super uživati i lepo se zabavljati

Admin Team XBR

E to s ecekalo.Hvala XBR Timu:tap:

BTW Nesto smo strogi:/] :emoticon-0100-smile

Lepo je ovde Akiris napisao kućni red i molimo vas da to poštujete. Nama je NAJGORE kada moramo da prekinemo gledanje konferencije da bi smo nekog bannovali za nepoštovanje pravila. Takođe, ako negde nešto zapinje u streamu ili chatu, malo iskulirajte ili uradite refresh stranice. Ako ne ide, pitajte za pomoć, neko će već imati rešenje. Često se svodi na to da prebacite na slabiju rezoluciju, npr sa 720p na 480p, pa čak i obrnuto. Nadamo se lepom druženju i epic momentima!

IIIIiiii pocinje E3 ludilooooo :smiley:

Oduzeli su ti pola postova, sa ovim “ZOMG OVO ĆE BITI NAJBOLJA IGRA SVIH VREMENA!!!” :stuck_out_tongue:

Nisam shvato no ok:emoticon-0100-smile

Can’t wait! Baš sam nešto “nahajpovan”, sličan filing sam imao kada se bližio E3 2005-e.

Послато с’ моје Нексус Пет’це

Ja sam vec pripremio grickalice, i rekao familji da me sutra od 18h ne dira i ne pita ni za sta :slight_smile: Hype je prisutan vise nego prethodnih godina, nadam se samo nekim dobrim iznenadjenjima.

Sto se tice ponasanja, ma nece tu imati problema, FORUMASI OVDE SU NAJBOLJI FORUMASI SVIH VREMENA!!! :smiley:

Možda bi trebalo da se odmah naglasi u kom se delu chata piše, da ne bude pola foruma u jednom delu, a pola u drugom? Kao prošle godine :slight_smile:

Ja sam to izbacio i na face :smiley:

Znas ponekad da budes previse uzbudjen oko neke igre :slight_smile:

Ah jbga.Moram malo bilo bi dosadno :smiley:

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Smem da se kladim da ces staviti sutra :smiley:
OMG BEST THING EVAAAR SAMO ONI ZNAJU DA URADE TAKU GRAFIKU PS4 4 LIFE :rock:

Vjerujte mi pohvalit cu dobro i popljuvati lose.Bio to MS ili SONY nebitno.Dapace ja mislim kako ovaj E3 odnosi MS bez daljnjega.Jednostavno vise igara su pomenuli od SONYa.Jedino da se desi neka iznenadjenja poput onoga otkrivanja last of us i to kao zadnje igre e to je bio WAU moment i naravno moj favorit The Last Guardian,ako to objave ja sam gotov.

BTW Ima i glasina kako bi rockstar mogao pokazati The Agent tako da bi i to moglo biti zanimljivo.Jos samo par sati i biti cemo pametniji

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Ma samo da vidimo halo 5 kako izgleda i kako radi. Onda cekam njegov komentar :smiley: Kao i za quantum break :smiley:

Eh JBGA za halo mislim da je svaka rijec suvisna,a QuantumBreak nece da bude na E3 kako si zaboravio Milane moj:D.Moj ms favorit su halo i gears of war makar trailer bi bio dovoljan

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Od Quantum Break-a očekujem puno pošto igra obećava, Remedy zna pos’o definitivno! A što se Halo-a tiče, Halo k’o Halo, naj overrated serijal ikad, bar meni, don’t get me wrong :slight_smile:

Послато с’ моје Нексус Пет’це

Takođe imate na konzolama Xbox Live Event app koji će isto prenositi E3, tako da u slučaju da Twitch, YouTube, Gametrailers i ostali zezaju, imate i tu opciju.

Takodje ima stream i preko IGN aplikacije, za one koji bi gledali preko ps4. Trebalo bi da ima i na xbox-u.