Dobar sajt za skidanje filmova i serija

Mozete li mi preporuciti neki dobar sajt za skidanje filmova i serija?
Do sad sam koristio kat.cr ali nesto nisam zadovoljan sa njim. Nije bitno jeli torrent ili ne. Samo da redovno izbacuju nove stvari…

torrentday tacka me

kat tačka cr

Shaanig.com

Nisi zadovoljan sa kat.cr zato sto ti Chrome izbacuje ona crvena upozorenja non-stop, pa te nervira, kao da gledam xD Greska je do Google-ovih algoritama, kat.cr je savrseno siguran ( za jedan torrent sajt ) ako provjeris sta skidas.

Chrome -> Settings -> Show Advanced Settings -> Privacy -> Protect you and your device from dangerous sites.

Nema na cemu, pivo posalji put Banjaluke :stuck_out_tongue:

Popcorn time. Aplikacija je u pitanju, radi na foru torrenta. Svi filmovi i serije u 1080p i ima prevod. Ako nema prevod za nesto, mozes manuelno da ubacis sam.

za ovaj treba pozivnica, vpc ako si clan posalji mi poziv.

nemam sad nijednu razdelio sam ;(

Nebih popcorn time jer zelim da gledam i na drugim uredjajima.
Kat.cr nema sve sto trazim i zato mi ne odgovara taj…

Meni najbolji sajt za serije. Prednost je sto sve azuriraju redovno i sto stavljaju na mega.co.nz, mana su reklame koje moras proci da bi dosao do linka. Ja sam to resio tako sto idem desni klik i copy link location i iskopiram u JD2.

Popcorn Time se raspao a Yifyja je mrak progutao. Preporucujem ti bilo koji privatni tracker. Probaj zamundu, valjda im je otvorena registracija.

Popcorn je otisao za stalno a yify ce se vratiti uskoro nadam se :slight_smile:

Zasto je popcorn otisao?
Ja koristim 1337, nije najveci torrent sajt ali sve ide brzo, lagano i bez reklama

Kod mene ne radi popcorn na mac-u

Posvadjali se izmedju sebe i wipeovali servere. Ima i glasina da su im pretile tuzbe. Takodje, koliko sam razumeo vesti sa torrentfreaka, od Yifyja nema ni glasa, samo su nestali. Ko zna sta to znaci, videcemo uskoro.

Meni na kompu stara verzija popcorn time-a ne radi , a sad skinuo na laptop novu verziju odgledao film radi sve bez problema…

Ajde kad vec ide ova tema. Kako i preko cega da gledam filmove u HD (sa prevodom) preko xbox one?
Ove domace sajtove sam uspeo da pustim preko browsera na xbox-u, ali nece full screen.

Nemoguce, evo ja na meku imam i sve lepo radi.
Probaj da izbrises pa ponovo stavi.

U jednoj verziji se skidao installer sa .io sajta a na drugoj sa .se sajta.

Ides na popcorn-time.se i skines za sve uredjaje tu verziju koju ne planiraju da ugase.

Dali stremio skida isto kao i popcorn ili samo pusta stream?
Sporo mi ucitava i u opcijama sam vidio da mi caching stoji na 2gb, dali da ga stavim na 5 ili no ili ostavim?