Disney Classic Games Collection

Taman da prebrodim decije traume koje mi je naneo Lion King i tada nemoguc drugi nivo. :rofl:

6 Likes

Pa po slobodnoj proceni jedno desetak godina sigurno. :rofl:

1 Like

Aladin najjača igra :smiley: NajviÅ”e Å”to sam stigao kao klinac je nivo kada bežim sa ćilimomā€¦ I onda sam morao da vratim Segu jer sam je iznajmio na vikend. :cry:

3 Likes

Da skoro sam pogledao zanimljiv video o Lion king, naime Disney je na testiranju igre primetio da se igra može preći za par sati, a tada su se igrice masovno iznajmljivale u lokalnim igraonica, a i bile su jako popularne same igraonice i da mame kad dovedu decu da igraju, odu u Å”oping na par sati, deca mogu preći igricu za vreme dok su u igraonici za par sati, jer se igrice za decu prave da budu lakÅ”e za prelaženje nivoa, logično to su igre za decuā€¦ E tada je Dizni da bi poboljÅ”ao prodaju doÅ”ao na ideju da Lion king mora biti teÅ”ka na početku da deca ne bi mogla preći nivoe i da bi istu morali kupiti ili se vraćati da je igraju :sweat_smile:
Vratili se kod developera i rekli im napravite igru težom za prelazenje prvih par nivoa :sweat_smile:
Koliko se sećam iz videa igra je na hard difficulty dok ne pređeÅ” onaj nivo sa majmunima kad te bacaju, posle toga se igra vraća na lakÅ”i nivo :sweat_smile:

4 Likes