Dishonored: Knife of Dunwall

Ako moze pomoc oko ovog DLC-a… nikada nisam ubacivao ni jedan DLC pa mi nije jasno zasto mi ovaj ne radi kada sam ga ubacio sve kako je objasnjeno…Imam RGH konzolu, skinuo DLC,otpakovao,i zajedno sa onim media ID ubacio u content/0000000000000000…kada startujem igru nista novo,nigde opcija za nastavak koji sam ubacio… evo vec par dana trazim po forumu neki slican problem ali nista…

mislim da je ovaj DLC region locked,tj.mozda je tvoja verzija igre NTSC a DLC PAL…

DLC: Dishonored The Knife of Dunwall DLC [ XBOX360 ] JTAG RGH TheWindWaker
igra: Dishonored [MULTI4][PAL][XDG3][UNLiMiTED]

Skini poslednji title update (treci) i aktiviraj ga. Ako si sve dobro prebacio, posle aktiviranja TU trebalo bi da sve radi kako treba.

Aktivirao sam poslednji TU i cim sam usao u igru dao mi je informaciju kako da dodjem do te misije…i taman kada sam mislio da je sve u redu,startujem DLC i na pola ucitavanja izbacijuje mi ovu informaciju: "the disc is unreadable 1. clean the disc with a soft cloth 2. restart the console "… Probao sam da restartujem konzolu i udjem u dodatak ali opet isto… Ne znam da li je los DLC mada mi je ocitao tu dodatnu misiju…

pomoc please

Imas PM.

I dalje nisam resio problem…ne znam vise ni sta da probam…Hvala Jovanu ali to sam vec uradio i nista…
Da li je moguce da trazi sistem update koji ja inace brisem svaki put kada preko xbox backup creatora otpakujem igru?

Probaj da vidis da li je taj DLC odgovarajuci za tu verziju igre, DLC ide na internu memorij.
Probaj da skines sa drugog izbora DLC mozda je nesto osteceno u tom fajlu…

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

skinuo sam i sa drugog izvora ali opet isto…

DLC radi samo uz DAGGER verziju koja je i bila poslednja koju sam probao…inace sam i na nekom forumu kasnije procitao da samo tako moze da radi DLC tj samo uz DAGGER…u svakom slucaju hvala svima na pomoci, problem resen,moze lock…