"disc not authorized"

Dakle problem iz naslova.Radi se o xgd3 igri rezanoj na Verbatim BurnerMax rezacem,iso provucen kroz abgx i igra verifikovana.Na forumu sam nasao ovaj problem ali iskljucivo za truncate rezanje,za full rezanje nema nista pa mi je cudno da se ovaj problem javlja kod 100% narezanog diska koji je prosao verifikaciju(iso fajl je comlex verzija).I jos nesto,igra je instalirana na hdd.

LT+ 3.0 i BurnMAX rezana Igra ponekad daju takve znake, da li to bio laser na konzoli, da li nesto nije uredu sa burnom, Ne ispadaju sve igre sa BurnMAx perfektne, neke je potrebno opet narezati.

Probaj drugu XGD3 igru na LT+ 3.0 i ako radi u pitanju je lose narezan DVD, imas takodje test da vidis koliko dobro je narezana igra treba ako si je ti rezao mocices lako.

Igra je prosla verifikaciju,zar ne bi lose narezana igra prijavila na verifikovanju error?

Jel ti tesko da uzmes drugu XGD3 igru da ubacis u konzolu i da probas da li ce da radi ?

Pitam iskljucivo za ovaj disk.Nije mi to prva xgd3 igra koju rezem i igram.Dakle sve je proslo bez problema,od abgx do same verifikacije i instalacije iste na box.Zar ne bi negde pokazalo da je lose narezan disk pre samog startovanja igre?Da li igra koja je lose narezana moze da prodje verifikaciju,pa zatim i instalaciju na konzolu a onda da prijavi gresku kada pokusam da je igram?Nije mi to bas najjasnije.

Mislim da sam ti dao odgovor lepo napisao da testiras DVD, rekao sta je problem, desava se . 8.5GB nije isto sto i 8.7GB.

ABGX ti pokauje greške sa ISO fajlom, a treba XGD3 igre da skeniraš sa KProbe, ako ti je sve u okviru parametara, onda je dobro narezan disk. Možda ne valja rip igre, možda je do diska, možda je do rezanja. provuci opet disk kroz kprobe, pa javi rezultate

Provukao sam i kroz nero i rezultati su u propisanim granicama.Sumnjam da je rip jer za sve ove godine nikada nisam naleteo na los rip a konkretan rip je complex.Drugo da je rip los prijavio bi to abgx.Los disk moze da se desi ali bi valjda mnogo ranije pokazao to.Mene zanima druga stvar,da li je moguce da narezan disk po svim relevantnim testovima bude ok a da prijavi gresku kada startujes igru?Nikakav problem nije uzeti drugi disk pa cak i drugi komp i narezati igru ponovo,ali mene zanima cisto ovaj slucaj jer me pomalo plasi da se tako izrazim.Dakle sve je ok a opet nije ok.