Disc is unsupported

xbox 360, lt 3.0 je uradjen, ubacim 8.5gb u laptop, laptop je inace nov kupljen 2013 godine tako da rezac nije praistorijski, pokrenem IMG BURN (pratio sam tutorijal kako lik radi) i jednostavno nece da mi ucita igru, pise kao sto sam napisao u naslovu, I onda naprimer pokusam opet pokrenut radi kao metak, i izadjem da opet pokusam i nece, prvo mi je izbacivao da je disk prljav, cak sam dva puta odradio rezanje i ni sa drugim CDom nece… moze neka pomoc?

ubaciš 8.5gb? koju igru pokušavaš da narežeš?dali verifikuješ igru nakon rezanja u imgburnu?moraš malo detaljnije da opišeš,ovako samo nagađam…

Prati tutorial na forumu…

  1. za rezanje igara ti treba poseban rezac…ni jedan rezac u lap topu ne moze da reze XGD3 igre kako treba…jedino sa payload toolom mada slaba vajda od toga…podrzani rezaci su ispisani u tom tuttorialu Liteon iHas x24B…i imas jos par rezaca koje mozes crossflashovati na te liteonove rezace
  2. da bi ti igra radila MORAS koristiti Verbadim DL DVD +R MKM 003 made in singapur.

a drugaru radi sve normalno ima isto laptop, i kupuje najjeftinije diskove i koristi img burn i nista mu ne izbacuje

kad sam rekao 8.5gb mislio sam na disk, pokusavam Murdered:Soul Suspect… i vertifikujem je

Onda ti laser slab ako radi na drugom uredjaju.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

nisi razumeo, drugar je radio tim postupkom kod njega i svaka igrica mu radi(iz druge drzave je tako da nisam testirao njegove igre na mojoj konzoli) dok meni sa istim postupkom izbacuje gresku da disk nije podrzan… http://prntscr.com/4u68ds eto ako vam to nesto znaci (valjda mi se tako zove rezac, ovo je sa IMG BURNA)