Diablo 4 - Official "A New Saga" Game Overview

Ko će uzimati sve diablo sa foruma za Xbox?

7 Likes

Verovatno ćemo za kutiju uzeti, videću. Igraćemo co-op lidija i ja, unapred se radujem.

2 Likes

Ja tučem day one ovo, isto sa ekipom.

1 Like

Ma ja i uzimam day one jer se verenica oduševila igrom…

2 Likes

uzeo ja ultimate, igrao open bete sa momcima sa benchmark foruma, napravili i klan za to vreme

2 Likes

Mene kopka, pogotovo kad čujem pozitivne utiske i oduševljenje ljudi koji su igrali betu, ali sam totalni duduk za Diablo, nisam igrao ni jednu prethodnu igru, tako da predstavu nemam ni kakva je igra, ni koliko je sve to povezano sa prethodnim naslovima…

1 Like

Ako znas da drzis A/X dugme, youre good to go

1 Like

I meni je u planu malo da se iskuliram od FPS igara tako da cu probati ovo cudo.

3 Likes

Kad bude only on gamepass

3 Likes

Neće to skoro, zarada će biti baš velika od te igre…

1 Like

A cekaj sto ne bude day one u game pass?

Mislim okej nisu ih jos kupili, ali dzentomenski dogovor pa ubace odma :smiley:

2 Likes

Pa ako ubace neki shop a verujem da hoce, bolece ih patka. Evo vam igra za dz, ce se naplatimo

I dalje je odluka na svakom studiju da li hoće igru u Gamepass-u ili neće. A svi znaju koliko para se spremaju da uzmu samo od prodaje…

Ja dobih dzabaka jer sam imao gomilu nekih bodova na stranici gde kupujem delove za PC pa sam trampao to za neke igre.

5 Likes
2 Likes

Bas me zanima da li ce CGI u igri biti na nivou starih igara. Sudeci po ovoj krajnje generickoj reklami, verovatno nece. Ocigledno ljudi koji su pravili prvi i drugi diablo sada vec uveliko setaju unuke i uzivaju u zasluzenoj penziji.

Sto doduse ne znaci da nece biti dobra i zarazna igra.

Sta znam, onaj intro s pocetka igre je fantastican. Na stranu sto izgleda sve odlicno, nego u tih 5 i kusur minuta napravi jednu turobnu, demonsku atmosferu. Taman te pripremi za sve sto dolazi, koza mi se najezi samo kad se setim.

Na koji intro tacno mislis? U starim igrama je bilo bas kao sto si opisao

1 Like

ma ovo, sigurno si ga video –

naravno kad ga pomenusmo morao sam opet da odgledam, i dalje se jezim :smiley:

3 Likes