Diablo 3 - U will die

https://youtu.be/U0F2wPZWdYk

Diablo je ponovo odlozen za period izmedju aprila i juna…

A i nesto nisam siguran da je, za sada, Xbox igra.

Nije, za Wii ce izaci zato i kazu da je Diablo III PS3, Xbox 360 Is Blizzard’s ‘Biggest Console Investment’

I bolje da je ne stavljaju na konzole. Samo da vise izadje. A i ovde verovatno svi imaju komp tako da nece biti problem. Samo da izadje dok ne ostarim skroz.

“Wilson reiterated that Diablo III on consoles is still just at the ‘exploration’ stage.”

Ako izađe, izaćiće tek sa nekih 6 meseci zakašnjenja. Nije ovo konzolna igra i treba da ostane na PC-u, kao što je BF isto tako trebao da ostane tamo i gde je i započeo.

Naravno da je Biggest kada, ako se ne varam, ni jedna igra od strane Blizzard-a nije izašla za konzole poslednjih 15 godina.

vec sam to negde napisao ali napisacu ponovo. Blizz je izjavio da rade na Diablo projektu za konzole. niko nigde nije rekao da ce to biti diablo 3.

Morace da je izbace, ali gde god da dodje igrace se.

Samo se nadam da nece zavrsiti kao Starcraft Ghost (za koji mi je nenormalno krivo i dan danas) for the sake for all of you console only gamers :slight_smile:

Tapatalkin’ w iPhone 4s.

@Wahad Ne zaboravi da je diablo bila i konzolna igra, tj. prvi deo je izasao na PS1 godinu dana kasnije, i mogu ti reci da je mnogo bolja bila od PC verzija, mnogo je bolji osecaj bio na dzojstiku ne znam zasto. Zato mi nije jasno zasto dvojka nije bila na konzolama, i mislim da ce trojka biti sto posto, jer je neko iz Blizarda bio rekao da je osecaj dobar i sa dzojstikom.

Uzgred, sta se desilo sa tom igrom (Starcraft Ghost), ja sam cuo da je jos uvek rade (mislim deset godina), ali da rade za ovu/sledecu generaciju konzola (rumor naravno).

Fan sam Diabla i ne bi imao nista protiv da izadje za konzole, ova trojka je vec dovoljno uproscenja da bi savrseno radila na pad-u, a i grafika nije nista sto konzole nemogu da guraju bez frke, kada se setim koliko sam sati sa drugom utukao u Baldurs Gate serijal na ps2 to nije normalno, a to je bi cist Diablo klon.

BG na PS2 je bas boza od igre, suvise laka a nije ni nesto dugo. Ocekujem da ce ovaj Diablo biti pakleno tezak, i DIablo 2 nije toliko lak bio narocito na Nightmare-u.

Ja sam kao klinac prelazio Diablo 1 uvek kada mi je bilo dosadno, komp mi se raspao od te igre :slight_smile: ali naravno, to je subjektivno (jer sam na kompu prešao 10+ puta), meni se nije svidelo na konzoli npr. Sada video neki klip iz igre… Ah memories…

A za SC Ghost, pa imali su alpha/beta verziju igre, prikazali je par puta, čak par gameplay-a i onda pred kraj životnog veka Xbox-a izjavili da prekidaju svaki developement jer nemaju vremena i resursa da naprave sve ono što su zamislili i da u tom slučaju developing ide u nedogled. S’tim se nisu vratili na projekat. Blizzard radi na Titan-u sada i završavaju Diablo 3 i SC2 nastavak, teorije nema da rade na Ghost-u ponovo, to je, na žalost, samo rumor :frowning:

@Pscarface
Nisam pomenuo BG da bi uporedjivao tezinu (?) nego da kazem da takav tip igre savrseno funkcionise na konzoli. Pored BG pilao se Champions of Norrath isto, a on je imao ala Diablo povecanje tezine svaki put kada se obrne.

Ne vidim ni poentu izlaska ovakve igre uopste sem nostalgije nekih ljudi.Umesto da smisle nesto novo samo recikliraju neke stare igre i furaju vec vidjeno po 1000x.A i jadno kad vec izbacuju nesto ovakvo da odlazu…zbog cega, mnogo komplikovano…al za malo…
Da se ne zbuni imam “igrackog staza” 27 godina pa sam video svega a ovo me nije impresioniralo ni 2%…al ukusi se razlikuju.

Isto se moze reci za vecinu igara sto izlazi sve sami nastavci i recikliranje vec vidjenog, jbg takva je danas gaming industrija. Al ipak Blizzove igre imaju neku magiju.

burazeru, to sto ti pricas je “jeres” - igracki staz je dosta sirok pojam. ali u pravu si, ukusi se razlikuju, zato necu ulaziti u debatu dublju.

Potvrdjen je za 15.05.2012 dakle, jos 2 meseca i to je to.

Tacno kada i Max Payne 3 :slight_smile: Koliko je to dobro, toliko je i lose po moj novacnik, jer obe planiram da uzmem original, tako da u tom jednom danu od 70 evra. :slight_smile:

Igrao sam betu i odusevio se. Ovo je Must have naslov. Jedva cekam ljuti CO OP.