Destiny - novi screenovi

_


_

Zbog ovakvih igara bih kupio next gen na day one. Izgleda prejako.

E sad nakon ovoga polako mozemo poceti da skupljamo novce da kupimo konzolu next gen.

ma gde bajno,iako su ss-i iz neke alpha faze pogledajte 4. sliku,3. sliku odozdo kao i 12 i 11 takodje odozdo,posebno gledajte ovu vestacku travu i zemlju,to prvo bode oci…

Ja nisam ni mislio na grafiku, svidja mi se sam artwork i setting igre, a grafikako grafika, bitno da je lepo, ne mora da je superiorno.
Sent from my Asus Padfone using Tapatalk 2


Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2

ma istina je ovo sto kaze Intruder grafika je dosta losa za next gen,a uostalom bungie nikada nije imao neku uber grafiku.Ceka se vise detalja o samoj igri

Liči mi na (dobru) mešavinu Borderlandsa i Halo-a. Sviđa mi se :slight_smile:

Me like :slight_smile: :da:

Building the Destiny E3 Reveal – Bungie Commentary

S obzirom da je igra crossgen, dobra je grafika. Sto je jos vaznije, igra jako lepo izgleda.

Nema to veze,a uostalom pogotovo kod takvog izdavaca i studia primarno im je next gen,a za konzole nove generacije ide samo port.Igra izgleda lijepo ali u zatvorenim prostorima,jer kada se izadje van vidi se nedostatak poligona i fizike bar koliko su pokazali gp u 1080p meni lici 8/10 tu negdje.Ne kazem da izgleda lose vec da to nije ono sto se ocekuje za next gen od takvog studija.Pogledaj halo reach koji je kad je izasao bio gotovo savrsen u teh pogledu jer nigdje loading-a igra totalno smooth,a grafika glatka i lijepa,a sto je najbitnije raznolika i puna zivih boja.Onda su igre poput u ono vrijeme KZ2 mogle samo gledati.Ja ocekujem odlicnu igru od ovog studia i 99% sam siguran da cu je i dobiti.U igri imamo prekrasnu igru svjetla i sjene koje ruku na srce izgledaju gotovo najbolje od dosada vidjenih igara,no text su ono sto me brine i draw distance

Nije draw distance toliki problem koliki je nekada bio, sada su skoro svi upoznati sa forama kako da ili izguraju što veću distancu ili da je lepo maskiraju. Od ozbiljnih studia ne treba očekivati takve propuste :slight_smile: