Desna palica na Joystick-u vuce u levo

Imam ovaj problem vec neko vreme pa reko ajde da vam se pozalim. Pre toga da kazem da sam pokusao putem “Search” da nadjem nesto slicno ali nisam. :slight_smile: :slight_smile:
Ovako, kad mi je desna palica na sredini slika mi vuce u levo ili nisan, kako god. Postoji mesto gde miruje ali moram da ga namestam, tacnije nece palica tacno na sredinu sama da se vrati, i to zna malo da me nervira dok igram, pogotovo neke pucacine. :slight_smile:
Da li je neko imao problem slican i da li da otvarm Joy? Btw, nisam nikad otvarao Joy al kontam da nije komplikovanije od otvaranja kutije! :slight_smile:

Svakome vuce po malo, sasvim normalna je to pojava. Sad, ako je bas neki tezak slucaj onda pogledaj da ga otvoris, nije komplikovano. Ali meni ide malo na lijevu stranu kada miruje, ali gotovo neprimjetno

Pa da, i moze on da se namesti da miruje ali mislim da bi to sama palica trebala da radi, nije bas neprimetno ali polako se pomera u levo. Jedno je sigurno, kad sam ga kupio nije vukao u levo. :slight_smile:
Probacu da otvorim pa da ocistim malo…

Kod mene je bas neprimjetno, ni ne smeta mi. Pokusaj da ocistis, nemas sta da izgubis.

PS. Nemoj molim te opet da lupas ‘thanks’ :slight_smile:

Normalno da nije - od kutije :emoticon-0100-smile. Samo kada ga otvaras lepo gledaj de sta ide, mene je zeznuo PS3 kontroler dva puta sam ga rastavljao i sastavljao, L dugme mi nije lepo leglo…

Hahaha! :smiley: To mu dodje kao neki “Like” na FB! xD
Inace, vraga cu otvoriti, nemam alat za to. Posto vidim da ide neki poseban srafciger, mozda moze i neki manji ali ja nemam. Sutra cu experimentisati… :slight_smile:

Ma znam, svi to tako posmatraju, ali jednom je dosta :slight_smile:
Pokusaj, nije toliko strasno kao sto izgleda

Pozdrav,

tesko da ces to popraviti, tj vrlo je malo verovatno da se uvukla prasina. Obicno, ili oslabi opruga, ili se iskrive sine koje drze osovinu za analog, a ispravices je nikad :). Savetujem ti da nabavis negde identican analog i zamenis ga.

Pozdrav, Dusan.