Defiance

https://youtu.be/swbd9xT1B40

Ne kontam kako ovo moze na xbox-u pa zar nisu pricali kako struktura Live-a dozvoljava samo ogranicen broj igraca…

I ja se to pitam, a igra je potvrdjena:
Defiance - Xbox.com

Na igri je naznaceno better with kinect,moze li neko da mi objasni dali je to kombinacija dzojstik-kinect ili samo kinect?

ako je b etter with kinect. onda znaci, da je full joypad podrska, a neke komande mozes da izdajes preko kinecta. naravno ne ogranicava ti igranje ako nemas kinect ali kao sto sam slogan kaze, bolje sa kinectom. U skyrimu npr, ako imas kinect mozes one zmajevske magije da bacas tako sto vices ko budala u sobi (fusdorah), ili mozes jednostavno da selektujes magiju na joypadu i przis.

inace igra je izasla za ps3 vec

Hvala ali nisi me shvatio.
Pitam posto imam kinect dali mogu da igram samo na kinect ili mi je neophodna podrska joypada ukoliko izaberem kinect varijantu?

Lepo ti odgovorio, Kinect ovde služi da zadaš par komandi, ali se ne igra preko njega, već preko kontrolera i samo kontrolera

Ok,hvala

Igrao sam oko pola sata-sat i utisak mi je isti kao iz bete, dopada mi se, jedino što ne valja je što igra zauzima 10.8 GB

Malo detalja o patchevima za ovu igru, kao i neke informacije o dlcovima

A patch is set to arrive on April 15th with another to follow “roughly two weeks later”. It’s hoped that these updates will fix many of Defiance’s problems, while daily server code updates will be performed until the lag issues are dealt with. Meanwhile, Defiance’s DLC plans have also been discussed, with Richardsson detailing what add-ons will be coming to the game.
“There are at least 5 DLCs this year. They all have a free and paid component,” he added. "We do not want to segregate our playerbase so we always want everybody be able to participate and play with friends. “The free part is features and content, the paid part is essentially, say, access to a new playable species with a bundle of stuff with it. The upcoming TV tie-ins aren’t DLCs that cost either. It’s all yours.”