Death Stranding - Gameplay Trailer

1 Like

Dobrodosla LĂ©a Seydoux :smiley:

i dalje mi nije jasno o cemu se ovde radi.

2 Likes

Ali kidanje nokta, leptejebo.

Makar su zanimljivi trejleri. :slight_smile:

Kojima car.

Gameplay trailer bez gameplaya :slight_smile: :smiley:

2 Likes

Nesto je teglio po planinama i sunjao se od tih senki a videli smo i da je okinuo pusku neku. nista, dogodine mozda i ubije nekog :smiley:

1 Like

Walking i delivery simulator. Ovo je treća godina da čujemo o igri i još ništa se tačno ne zna. Kontam da je to njegov fazon ali ajde, za dve godine ćemo možda videti nešto konkretnije. Stealth je izgleda glavni način igranja, zanima me combat, nije džaba izvukao onu tandžaru.

Grafika je super, na par momenata kada ga prikazuju kako nosi one pakete, malo je posnije, ali sve u svemu uvrnutost sveta u kom se igra odvija i horror atmosfera su 10/10. Valjda na PSXu vidimo više.

Sledeće godine proverava da li ima municije i možda repetira pušku…

3 Likes

Plus se govorka da je to Island. Nesto je Kojima teasovao neku travu ili mahovinu pa su ljudi skontali da ta raste samo na Islandu. Lud svet i tell ya :smiley:

1 Like

Gameplay ce biti neka polu-dosadna sunjalica.

Ne verujem da ce pobeci daleko od MGS-a a ja to ne mogu da svarim jos od prvog dela tako da, sto se mene tice, to je to.

Haha, verovatno isto.

Ovo ima da bude takav debilizam da će se pamtiti decenijama. Kad Kojima nema nikakvu kontrolu, mi dobijemo ovo… Pretenciozni bullshit koji će mase da hvale kao da je nešto neverovatno i duboko.

3 Likes

Vrlo moguce da ces biti u pravu, Toliko covek radi na reklami svog imena i isticanja te neke unikatne umetnicke strane da cemo verovatno da dobijemo neko remek delo koji nasi prosti umovi nece biti u stanju da shvate i bicemo oznaceni kao oni koji ne razumeju delo velikog tvorca.

Ili to ili mucenik vise ni sam ne zna sta je hteo da kaze.

To kao oni neki istripovani muzicari , reziseri, pisci i sta ja znam koji se svim silama trude da budu kao nesto prepametni , originalni , van vremena i prostora pa na kraju se pogube i ni oni sami vise ne znaju sta su hteli da kazu, ono pitas ih o cemu se u kratkim crtama zapravo tu radi oni nesto serendaju , pricaju sve nesto s’ brda s’ dola nepovezano , a vidi se odma da pojma nemaju sta zapravo zele da kazu.

Inace ovj trajler je bio nesto poput onog za novi Halo , vise kao tehnicka prezentacija endina koji pokrece igru nego same igre , ali ja se nadam da bi ovih dana mozda mogle da procure neke informacije , ono u kratkim crtama, sta je tematika igre kao i vreme i mesto radnje i kad bi odprilike mogli da ocekujemo igru.

Inace MGS je prica za sebe , vanserijski serijal sto se tice tematike, price , likova, naracije i serijal koji postoji decenijama , tako da nema sanse da ovo prevazidje MGS.

Neam pojma sta sam gledao, al jako mi se svidja vajb!

Naucno-fantasticni David Linch s izdasnom dozom hajkinga.

Reklama za outdoor opremu?

Mene su ti krajolici oduvali, a stvari koje on vuce sa sobom sve jedna cudnija od druge.

I na kraju sta mu je ona riba koja se od jednom pojavila jer je uvek bio sam tokom trailera kao i ono nevidljivo cudoviste.

I da koji im je fazon sa bebama :face_with_raised_eyebrow:

Ma on mu dodje neki postapokalipticni transporter, samo nema Bmw-a i Audi-a nego sve manuelno i pesaka. Strugle is real. Raznosio vazdan pakete kao postexpres i neko mu tutnuo najozbiljniji paket od svih, paket od koga covecanstvo zavisi, jedino cisto bice u necistome svetu. Nije iskljuceno ni da mu je ona zenka sa zadnje scene u tom traileru ili sta god bilo (koju su toliko dramaticno pokazali kao da je neki epic lik iz prethodnog dela igre pa mi imamo pojma ko je ta zena) tutnula onu najcistiju bebu u necistome svetu, na njenoj samrti s pricom da je dete njegovo samo se ne seca kad se ta fizicka infrared konekcija izmedju njih dvoje desila. Pa on mora da prenese to cudo od tacke A do tacke B, te je usisao u svoj stomak da bi je zastitio jer je imala nalepnicu da je paket lomljiv. I tako se on sunja preko brda i dolina pred nevidljivim zlom koje vreba i ocigledno bas tu bebu i trazi. Kraaaaj. :smile: