Death Stranding Director's Cut (PS5) Teaser Trailer

2 Likes

Tupav trejler. MGS referenca, “al smo ludi” fazon.

3 Likes

Ne zelim da budem hejter, ali Kojima “directors cut” je meni u najmanju ruku smesno. Pa ciji je “cut” obicna verzija? Moje baba Danice? Što je najgore, kada krenes bilo koju njegovu igru da igras a POGOTOVO Death Stranding, stalno si bombardovan A Kojima game, a kojima prodaction, a kojima story, a kojima, a kojima song a kojima ovo ono…

Sta kao Sony je imao reci u Studio Cut verziji igre? Hard to believe.

Ovo je samo nacin da vam/nam daju next gen Death Stranding po punoj ceni, bez free upgrade.

6 Likes

Sony cut bi zapravo bio bolji (vise neprijatelja i da se nesto zapravo desava u igri).

Kojima cut znači 2x više cut scenes koje niko nije tražio.

1 Like

A Kojima ima neki fetiš prema kutijama…

Au al ste sasuli drvlje i kamenje :smiley:
Najzad se ne osecam ko jedini koji ne uzdize Kojimu u nebesa…

Nego, ja ovu najavu cekam vec mesecima, otkako sam uzeo ps4 verziju Death Strandinga, i stalno slusam kako se suska o next-gen verziji. Sedi na hardu i ceka svoj red.

Nadam se da ce ponuditi neku varijantu cak i ako ne bude free upgrade, a ono barem za neku simbolicnu sumu.

Al to su japanci, s njima se nikad ne zna.

1 Like

Uzbudljivije nego igranje same igre… :blush:

1 Like

Skinuo sam ovo na PS5, izgleda da jos uvek nema 60 fps opciju :confused:

Ima nekih novosti kada moze da se ocekuje? Ako je “director’s cut” verovatno ce morati nesto da se plati, kao i za Ghost of Thushima.

If you already own the PS4 version of Death Stranding , you can update to the director’s cut for $10.

E pa lepo, manje nego sto sam se plasio. Kraj septembra je malo kasnije nego sto sam ocekivao, al dobro docekace se i to.

1 Like

A ne kontam što čekaš, da budeš poštar u 60fps :joy:

3 Likes

haha nego sta
evo jos koji tehnicki detalj, da nam skandinavsko tabananje bude sto udobnije.

ovo ‘near-instant’ ucitavanje me uzbudjuje, posle FF7 to mi je novi fetis.

1 Like

Ima sa DualSense da osetis svaki kamenčić dok pazis da ne upropastis nečiji paket :joy:

Jbt, ja već imam ritual da odgovorim na par poruka, mailova, pročitam vesti… Ko je bre tražio ovo :joy:

1 Like

Istina. Smara instant loading. Taman uzmem tel da vidim poruku ono krenula igra :joy:

1 Like

Super je instant load, al’ je 60fps jos bolje. Ne zelim vise apsolutno nista da igram u 30.

Ne razumem poentu 30fps “fidelity” moda, kao Ratchet ili Miles. Razlika u kvalitetu je maltene neprimetna, ali kada predjes na 30fps, deluje kao da je 15, potpuno negrivo.

Ako ovo bude stvarno generacija u kojoj ce 60fps da postane standard, to je razlog za slavlje.

Apsolutno se slazem. Miles je prva igra koju sam pokrenuo na PS5 i naravno odabrao sam RT i 60FPS uz nizu rezoluciju. Odusevilo me je. Onda sam hteo da probam 4K i 30fps i zaista nisam primetio nista lepse da kazem u tom modu, a razlika u fps-u se i te kako osetila.

Lol, mnogi ovde su na prelasku/početku generacije tvrdili kako je 30fps sasvim dovoljno za većinu igara, i da je važnije da developeri vijaju bolju grafiku nego veći frejmrejt.

Stvar je u tome da igra može izgledati prelepo i raditi u 60fps, a nova generacija konzola je za to više nego sposobna.

1 Like

Priznajem, bio sam jedan od tih :confused:

we all were :sweat_smile: