Death Stranding Director's Cut (PS5) Teaser Trailer

2 Likes

Tupav trejler. MGS referenca, ā€œal smo ludiā€ fazon.

3 Likes

Ne zelim da budem hejter, ali Kojima ā€œdirectors cutā€ je meni u najmanju ruku smesno. Pa ciji je ā€œcutā€ obicna verzija? Moje baba Danice? Å to je najgore, kada krenes bilo koju njegovu igru da igras a POGOTOVO Death Stranding, stalno si bombardovan A Kojima game, a kojima prodaction, a kojima story, a kojima, a kojima song a kojima ovo onoā€¦

Sta kao Sony je imao reci u Studio Cut verziji igre? Hard to believe.

Ovo je samo nacin da vam/nam daju next gen Death Stranding po punoj ceni, bez free upgrade.

6 Likes

Sony cut bi zapravo bio bolji (vise neprijatelja i da se nesto zapravo desava u igri).

Kojima cut znači 2x viŔe cut scenes koje niko nije tražio.

1 Like

Au al ste sasuli drvlje i kamenje :smiley:
Najzad se ne osecam ko jedini koji ne uzdize Kojimu u nebesaā€¦

Nego, ja ovu najavu cekam vec mesecima, otkako sam uzeo ps4 verziju Death Strandinga, i stalno slusam kako se suska o next-gen verziji. Sedi na hardu i ceka svoj red.

Nadam se da ce ponuditi neku varijantu cak i ako ne bude free upgrade, a ono barem za neku simbolicnu sumu.

Al to su japanci, s njima se nikad ne zna.

1 Like

Uzbudljivije nego igranje same igreā€¦ :blush:

1 Like

Skinuo sam ovo na PS5, izgleda da jos uvek nema 60 fps opciju :confused:

Ima nekih novosti kada moze da se ocekuje? Ako je ā€œdirectorā€™s cutā€ verovatno ce morati nesto da se plati, kao i za Ghost of Thushima.

ā€œIf you already own the PS4 version of Death Stranding , you can update to the directorā€™s cut for $10.ā€

E pa lepo, manje nego sto sam se plasio. Kraj septembra je malo kasnije nego sto sam ocekivao, al dobro docekace se i to.

1 Like

haha nego sta
evo jos koji tehnicki detalj, da nam skandinavsko tabananje bude sto udobnije.

ovo ā€˜near-instantā€™ ucitavanje me uzbudjuje, posle FF7 to mi je novi fetis.

1 Like

Istina. Smara instant loading. Taman uzmem tel da vidim poruku ono krenula igra :joy:

1 Like

Super je instant load, alā€™ je 60fps jos bolje. Ne zelim vise apsolutno nista da igram u 30.

Ne razumem poentu 30fps ā€œfidelityā€ moda, kao Ratchet ili Miles. Razlika u kvalitetu je maltene neprimetna, ali kada predjes na 30fps, deluje kao da je 15, potpuno negrivo.

Ako ovo bude stvarno generacija u kojoj ce 60fps da postane standard, to je razlog za slavlje.

Apsolutno se slazem. Miles je prva igra koju sam pokrenuo na PS5 i naravno odabrao sam RT i 60FPS uz nizu rezoluciju. Odusevilo me je. Onda sam hteo da probam 4K i 30fps i zaista nisam primetio nista lepse da kazem u tom modu, a razlika u fps-u se i te kako osetila.

Lol, mnogi ovde su na prelasku/početku generacije tvrdili kako je 30fps sasvim dovoljno za većinu igara, i da je važnije da developeri vijaju bolju grafiku nego veći frejmrejt.

Stvar je u tome da igra može izgledati prelepo i raditi u 60fps, a nova generacija konzola je za to viŔe nego sposobna.

1 Like

Priznajem, bio sam jedan od tih :confused:

we all were :sweat_smile:

Da, ja isto. Razmazio me ovaj ps5, sad kad prebacim sa 60 na 30 ko kroz med da se krećem.

Mislim, kad ne znaŔ za bolje 30 je i dalje sasvim ok (bas specifično za Death Stranding, dok nisam proguglao nisam ni znao da je samo na 30fps).

Neki ljudi uvek razliku, ja sam jedan od onih koji bez direktnog poređenja ostanu u blaženom neznanju.

1 Like