DDDAAAAAMMMNNN - Da mora ovako da se nazove

samo odgledajte… SVE!!!

https://youtu.be/NWdG0UR3EtE

Setup je ekstra :slight_smile:

Sent from my IRC using Twitter

odgledaj do kraja svih 25 minuta, znaci ima jos stvari u “spajzu” hehehe

Kome li je ovaj prodao dušu da bi sve ovo nabavio? :slight_smile:
Ako neko zna, neka mi javi, da je i ja prodam, jer bi ovo vredelo :slight_smile:

ja se i dalje cudim, lik mislim da se bavi review-ovanjem gadget-a

Ali ipak, kad pokazuje stan okolo, nema bas i nesto osim ovoga za video igre, stan mu deluje prazan, ako uopste tamo zivi, znaci, daj pare samo na igre, a ostalo, po potrebi :slight_smile:

Ma neka on ima Galaxy Nexus pa taman… :smiley: Lud lik majke mi! Makar imam vise igara od njega :slight_smile:

makar imas zivot :smiley:

…i to ali on ima vecu platu - ili je dobra sponzorusa :smiley:

imam i ja ali piratske, racunaj da je on 100% dao za svaku od onih 49.95$ cim je izasla kazi da je i 30 dao… mnogooo je to para, ali za njihov standard opet smesno, normalno da moze da se baskari ovako

Hah,to za nas je sad wauu i sve to,ali ne bi tako razmisljali da ne zivimo u ovoj 'ebenoj drzavi i sa ovim standardima…Inace setup mu otkida,a kako i ne kad je sve ulozio u nju…

Inace ono sto sam hteo prvom recenicom da kazem da mom caletu u Svajcerskoj treba mesec dana za sve ovo,a ovde bi radili godinama i nebi mogli svi priustiti ovo :slight_smile:

Nemoj tako… ako nista, mi imamo vedrinu i osmehe na licima! Snalazljivi smo, za*ebali bi i rodjenog tatu, zivimo bez nekog velikog razmisljanja u narednih 5 godina, pametni smo, sve nas zanima a politika narocito ali jednu stvar koju mi imamo “oni” nece imati nikad - INAT! Damn, kako je to fina rijec! Vise smo u belaju zbog nje ali opet oni nikad ne bi postupali kao mi :slight_smile:

/OFF
/Done

Stvarno je momak sredio i svaka mu cast. Volio bih srediti moju sobu ovako samo mi je problem zbog ovog stola - ne znam kako ga iznjeti na 2 sprat :smiley: (puno drvo hahahha)

:tap::tap::tap::tap::tap::tap::tap::tap:
Svaka čast na govoru, treba da se baviš politikom, parola bi ti bila “U INAT SVIMA I SVEMU” :slight_smile:

I bolje cene konzola za sve! To zaboravih :slight_smile:

hahaahaha dobar fol :smiley:

Njegov setup jeste dobar, ali ne znam sta bi radio sa tolkim xboxevima, ajd da je jedan RGH/JTAG a drugi flash, a sta je sa ostalim? Ja na jednom ne znam sta cu pre, a kamoli na vise, jos sam kupio i ps3, sta pre igrati? O.O

Zasicenje najveci problem jer mi sad igramo sve i svasta za dzabe, a da to placamo igrali bi tek odabrane igre samo… i to ne sve :wink:

Ali zasto njemu leze u prazno gow3 xbox i fat ps3?!?! Wtf?!?! Rasipnik jedan :stuck_out_tongue:

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Mozda ceka da ga neko pita za taj xbox pa da mu ga pokloni? Nada poslednja umire :wink:

Kakav rgh/jtag, on covek pozadi ima 30 igara koje je kupio kao collectors edition. Pre toga ih je verovatno i u originalu kupio samo tako pa mu se svidjalo, pa uzeo collectors. :smiley:
Da je rasipnik se vidi odmah. On prica da se bavi nekim audio/video modovanjem i cime vec ne, ali brate ima mnogo stvari nepotrebnih u sobi. Mislim, covek slusalice drzi za ukras. Znaci on u ovom videu je prikazao 20 para slusalica a pretpostavljam da ima jos. Ima ove bedne mac-ove, povezao je ps3 na ekran od MAC-a, a ima onoliki tv.
A sta god da radi, radi sam, tako da mu onolike gluposti ne trebaju, ja mislim da pola od toga on upali samo da ne bi bilo da mu dzabe stoji. Jer da on bas hoce da dobro radi editovanje i sve to lepo bi kupio nenormalno jaku desktop konfiguraciju i resio bi problem sa svime. Eventualno bi kupio i neki lap top i to je to. Ali dobro, ima se moze se, sta ga briga. :smiley:

Ja kazem da sam ja na njegovom mestu, ne bi znao sta da radim sa svim tim, kao sto ni on verovatno nezna :slight_smile: A da je rasipnik jeste, ali, da ti imas pare a da ne znas sta ces sa njima, ti se ne bi ku**cio? :slight_smile: