Days Gone

Days-Gone-on-PlayStation-4-1113530

Od sada sve filujemo u ovu temu. Imamo rastrkanih trailera i vesti, pa reko da nastavimo samo u ovoj.

Evo prvog sata igre.

Ako u medjuvremenu obrisu link (a verovatno hoce) evo proper linka sa gameinformera

5 Likes

Hm, nisam nesto impresioniran. Al’ nisam bio ni sa Last of Us, pa vidis…

1 Like

Tako vecinom i bude :slight_smile: . Sto manje ocekujem ispadne bum i obrnuto…

To sto oce citavih sat vremena golog gameplaya da pokazu mi govori da su dosta sigurni u kvalitet igre.

Fantastično izgleda… Hoće igra imati co-op?

Jos jedan novi gameplay.

1 Like

Bas sam procitao pre nekih sat vremena.

Tl:dr nista novo, sve mehanike iz zombi igara su tu, samo je first party naslov sa ogromnim budzetom pa je sve kako treba. Inace da radi neki omanji razvojni tim sa limitranim budzetom, 5.5 at best

Ja i dalje, jos uvek, drzim nadu da ce biti dobro :smiley:

Drago mi da cujem da ovi novi previewovi najzad iskazuju malo optimizma.

Eh, seen. Ovo je bas za bogatu decu.

Nije ništa posebno. Skyrim, Witcher 3… Sur imali daleko bolje. Metro Exodus je imao ekstra izdanje…

Pa to jedino kada dele figurice “isplati se”, ove bezvezarije, marame i nalepnice, stvarno ne znam kome trebaju. Doduse, prsten je j*backi… ako si Dante. Ne znam sta treba da predstavlja ovaj multitool, deluje interesantno u slucaju zombi apokalipse? :smiley:

Inace, ako ste propustili, verovatno samo nekolicina odavde kupuje jos SK - Qzma je napisao preview na dve strane za Days, u poslednjem aprilskom broju, iz jednopodnevne sesije koju je imao u Madridu. Kaze, tehnicki je za oko pola klase ispod najboljih PS4 naslova ali da su kvalitet naracije i identifikacija sa likom vanserijski.

1 Like

Samo da igra bude kako treba, a za ovo drugo i da imam, odakle mi? :grin:

1 Like

Jednog dana kada nas strefi prava zombi apokalipsa bice nam zao sto nemamo bar neku ovako zgodnu kutiju iz collector edicije, i vredece mnogo capsova.

Introducing the Days Gone clothing collection by Diesel

Ovo mi deluje odlicno u tehnickom smislu , verujem i da ce gejmplej biti bar donekle zanimljiv ali sto se tice tematike i price tu sam bas teski pesimista, generalno mrzim tu zombi tematiku i ovo mi deluje kao genericna zombi prica prezvakana vec X puta, ali mozda nabavim igru kad joj bude bas zestoko pala cena i kad bude mogla da se nadje za neku bagatelu.

Sto se tice kvaliteta igre cisto sumnjam da moze da parira GoW-u, Uncharted-u, Spider-Man-u, Horizon Zero Dawn-u i tim top ekskluzivama.

Meni se ovo sviđa