Datum izlaska za The Witcher 2 X360 verziju

Warner Bros. i CD Projekt RED su izbacili danas tačan datum izlaska za The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition za X360 - 17. april
Uz ovu novost dobili smo i novi set screenshot-ova i završni box art za igru:










Nadam se da nije ko Skyrim ubica od igre, jede sate i sate igranja :slight_smile:

hebo skyrim, ja cekam ovo! :slight_smile:

Nije ni blizu skyruma sto se duzine tice, ja ga obrnuo za oko 30 sati. Inace kazu da ce Xbox verzija dobiti i novu Dark mode tezinu jos tezu od Insane. Da podsetimo Insane mode na PC-u, nakon pogibije ne dozvoljava da ucitate predjasnje save-ove, vec sve ispocetka. Sem dodatnog sadrzaja, igra ce se od PC verzije razlikovati i po ubacenim CGI filmovima koji ce igracima koji nisu upoznati sa predhodnim delom pojasniti istoriju Geralta od Rivije.

Evo ga i preview u reziji Gamespota, kog jos nema na youtube-u
Xbox 360 Impressions for The Witcher 2: Assassins of Kings - Preview - GameSpot.com

Uffff… bilo bi ekstra ako bi ubacili nesto slicno Genesis stripu iz Mass Effecta 2. Witcher 1 je imao dosta zanimljivih delova koji su trazili da zaista preispitam vlastitu dusu, a da se to baci u vodu bi bila grejota. Steta sto cu morati da idem po default izboru, a samim tim necu videti siegfreida… ccc

Cekam ovu igru vec dugo i vec sam bio poceo da sumnjam da ce uopste i izaci za xbox, kad ono ljudi napravise nesto sto je malo ko ocekivao - preradu koja ce mozda biti bolja od originala. :smiley: Citam ovo neki dan na IGNu i vristim od srece. :smiley:
Inace, ja sam ocekivao da ce ovo da osvoji nagradu za igru godine za PC, ali naduvani Skyrim sve poosvaja. Nezasluzeno, ako se ja pitam. I sta mu vrijedi duzina kad se questovi ponavljaju. :S