Dark Souls

[SIZE=4]Prologue Part 3[/SIZE]

Četvrti deo Dars Souls - Prologue-a

Ima i ceo Prologue.

Zanimljiv clanak na IGN: Top Five Reasons Dark Souls Will Eat Skyrim’s Face - Xbox 360 News at IGN

Dark Souls All Saints trailer

Pojavio se i prvi review igre:

60min gameplaya:

Now Playing :: Now Playing: Dark Souls

Igra je izasla samo je pitanje da li radi. Svi se nesto zale da ne mogu da je pokrenu. Jel` probao neko?

Neki update valda da trazi…

Radi igra, probao sam je veceras na LT 2.0. XGD3 je format, tako da vam treba LT 2.0 i poslednju dash update (13599). Igra je esktra, gejmplej zarazan, borba vrhunska, samo sto je igra neeeeeeevidjeno teska!Bukvalno je preteska. Ima neki cudan checkpoint sistem, pomalo mi je i glup cak ali sta je tu je. Sve u svemu, vrh igra, zarazna je skroz.

Ja je bas upravo skidam,sutra cu je probati.

Ko zna na koju foru onda @Mudrac-u trazi update a ima ovaj zadnji dash,predzadnji post pa na dalje…

http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/1599-igre-verzije-patchevi-banovanje-i-ostalo-76.html

to i mene zanima, cekam da vidim sta ce da kaze i akiris posto je skida, ja sam vec skinuo ali nisam jos narezao…

evo upravo se reze, pa javljam

Evo ubacio igru, pokrenuo, nikakav update, nista, sve radi normalno. 13599 dashboard, lt2.0

Znaci, jebes me ako znam sta se desilo. Da otklonim zabunu ako sam uneo.

Igra nije htela da se ukljuci, trazeci update. Iako mi je pisalo da je dash 13599, ja skinuo ponovo update sa MS sajta i pustio da ga update-uje ponovo, pa sta bude bude. Zavrsi to za 1s i radi igra, kao i sve ostale igre (probao sam samo GOW3, ali ako to radi, radi i ostalo). Sad ko je tu lud, a ko pametan…

edit: Da dam neka dodatna objasnjenja: Ja sam odneo na servisi da mi flash-uju, gde su takodje odradili i update, ali bez prikljucenog harda, kad sam ga doneo, prikljucio sam hard i sve je radilo ok, samo je nedostajao onaj avatar. Sad da li imam ikakve veze sto je update odradjen bez prikljucenog harda ili ne, ne znam, ali ipak da napomenem. Kad sam ja odradio ponovo update, vratio se avatar i sve radi. Update je trajao 1s otprilike (samo je pisalo da je extract-ovo). Sad moguce je da je falio neki mali deo update-a ili nesto,a ovaj je to detektovao i ponovo trazio.

Izvinjavam se ponovo ako sam uveo zabunu.

Mozda si bio obrisao neki sistemski fajl ili se samo bilo skrljalo, pa ga je update dokrpio…

edit: Pa da, to je. Tako je meni jednom nestao avatar pa ga je ponovni update vratio.

Da izadjemo iz offtopica, evo moj first impression

Prica je bla bla truc. Iskonsko zlo, propast sveta, prorocanstvo na cijem celu je, pogadjate, niko drugi nego bas vasa malenkost. S graficke strane igra izgleda lepo, iako ima mracnih hodnika koliko hoces, generalno dizajn neprijatelja, osvetljenje i fizika su na zavidnom nivou. E sad sto se tice gameplay-a. Igra je brutalno teska. Ako igrate igre da bi se opustili i zabavili, ovo nije igra za vas. Sto kazu americki review-eri, The game dont give a fuck if its hard for you. i to je tacno. Ovo je old school hack n slash igra nalik na Blade Of Darkness, gde je potrebno ici pazljivo, pre svega ne srljati i non stop imati u glavu neku taktiku. Kome ovo lezi, taj ce uzivati. kome ne, taj ce igru igrati 10 minuta i nikad vise. A i nije cudo da vam za prvi prelazak igre treba preko 60 sati kad sam ja licno evo proveo vise od sat i po u prelazenju 5 hodnika i jednog bossa. mada eto, jedva cekam da sednem i da nastavim.

vise utisaka kad malo dublje udjem u igru, za sada toliko.

Pih…

sad sam skontao da igra kao prelazenje racuna samo progress, ne i ponavljanje. tako da ako je potrebno 60 sati za igru, pomnozite barem puta 5

ako vam engleski jezik nije stran, bacite pogled koliko je ova igra sadisticka, ne teska nego sado in its pure word

_There are frog-like sewer-dwelling creatures that can Curse you with their attacks, instantly reducing your health bar to half its former size; the only way to get cured is to visit a healer hidden deep within a dangerous ghost-populated area that’s a long, long journey away (or to buy an item from a vendor, if you’ve got enough souls).

Making your way through Dark Souls’ death-trap world with half a health bar is hard enough, but the Curse effect stacks – so if you get caught again, you’ll be down to a quarter of a health bar. A third time, you’ll be down to an eighth. I know one Dark Souls player who lost something like 10 hours trying to make it to a healer when everything in the world could kill him with one hit. There’s punishing, and then there’s unfair.

One of the mid-game bosses, meanwhile, emits corrosive bile that swiftly degrades your equipment if you get stuck in its flow, potentially leaving you standing naked in front of a hideous dragon with a broken sword. There’s no way to repair weapons and armor once they’ve been completely destroyed, so it’s possible to lose all your best gear in this battle._